![a13a63af-9922-4509-a838-36e7ce609f6f](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/a13a63af-9922-4509-a838-36e7ce609f6f-678x381.jpg)
İlçemiz 15 Temmuz Kültür Merkezinde Yapılan Gösteri ile ilgili yapılan yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi ; Sevgi varsa, engel yoktur, En büyük engel,sevgisizliktir!
Kaymakamımızın Kıymetli Eşi Sayın Zahide Reyhan YILMAZ Hanımefendi, Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Şinasi KARAMAN, Cumhuriyet Başsavcımız Sayın Habibullah KESER,İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Osman ÖZKAN ve daire amirlerinin katılımıyla 3 Aralık Dünya Engelliler Günü İlçe Töreni 15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezinde gerçekleşti.Emeği geçen herkese teşekkür ederiz” denildi.
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/0e560771-9ce5-4811-82aa-87b35db04453-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/0f7fae00-f7e8-4f7f-81e4-07721f68b853-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/1acfe2d3-3336-4e5e-97c4-31a257e618eb-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/1c87272b-99dd-4272-8e10-51f2f501fbf2-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/2f3ef87a-82c0-4a7c-b1ed-7947b9dba932-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/3d5b0c31-a79c-473a-b1d3-d935a95418b9-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/5ad947d2-47ff-447d-9fd0-6de1d98eac8d-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/7a10e33c-a7dc-4708-87c8-5ba32dfb7d39-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/7d18a991-5840-44e2-9c55-791b8b9a8e9e-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/7dccdb30-2765-47b4-b4cf-148a53282d03-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/7f65237e-0432-4951-a1a5-44895832b5f3-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/8beb8279-1d29-4203-8d07-cc7001cc448c-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/9bf25c48-b28f-4eef-b92a-e6594e0bf7af-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/17addb1d-2604-4fe8-b5ea-b768a9ab7353-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/44f1399d-b641-4137-9a73-3aa4c88c4f4f-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/58ccee78-8346-4e02-9f72-dcb33e25acfb-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/63f094d7-96a6-4c14-a0c9-afb80b3631d3-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/89a58510-8311-468d-b22c-f529086fa7b4-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/96a6ed72-a33f-40d4-8d18-d32369e1de8a-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/193e5c6e-34f1-4ef9-be57-022f8777d6c6-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/253ae30d-1747-43fb-8bb1-abe36bdf36d0-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/380e63b1-8aa6-46f2-9f5a-5517f8dad7dc-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/662efcad-2193-4817-97f2-ace952af5b31-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/733ce669-aa89-410b-9261-8914336225f7-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/2797f816-7750-4069-b7c9-3fa4ba140078-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/2896df5c-ca1f-4073-8253-0be60f7a1f1d-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/3355cfe4-92d1-41b1-b466-8db99fbb587d-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/58007ed1-81fd-4fb6-a58f-9e922ee12341-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/79101de1-1d3f-4080-a5f1-3e04459436f4-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/480263ee-759a-45ba-986d-9eb27deb64ea-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/849331a6-5b36-4b5d-b2eb-a0338d86e423-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/a13a63af-9922-4509-a838-36e7ce609f6f-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/a38f6e0b-d433-489c-9d93-a7ad3864f6b9-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/acf0e3e6-7722-40ec-9d04-2d49867ef882-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/b1d8797e-22d9-4204-9775-fe7970c69993-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/b5b142a1-04c7-47d0-a21e-ccd3429c5cfe-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/b69cd98b-8c64-4e92-bc1c-8ff2d72dcc32-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/c3cf8540-0b00-4203-8703-0ca00403abee-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/c4dec625-6dfc-4e64-805c-be3f8448bb26-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/cb818444-19bd-4897-aaa3-11c3684175bf-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/ce4eb3bb-0936-4ba8-99c1-9f0cb2ac6f12-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/cff91958-2559-4351-bb0b-5a4d96d1b9dc-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/d98ae33c-d45d-4c5a-b958-5728ae65592a-397x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/de63d356-fb46-46fc-9833-7bdf84f5f9e3-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/deb703a6-2e6c-4031-a12d-d525e5a97a86-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/df3e4bdc-8b95-4f5e-ae4d-ac99120fe6ad-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/e3db182c-d6ca-4f7f-802d-84feccf260b0-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/f9ec2cfa-0263-4530-ab5a-05084a4eabd6-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/f55aa0ca-1cf1-41da-8d25-7f80534a4c39-800x530.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/fa7f7408-b4cb-4fd7-a1cf-793a6b460d52-397x600.jpg)