Boyabat’ta 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü kutlandı…

Boyabat Kaymakamı Enver Yılmaz ve Belediye Başkanı Şefik Çakıcı ilçemizde görev yapan gazeteciler ile yemekte bir araya geldi.Gazetecilerin gününü kutlayan Kaymakam Enver Yılmaz ” Gazetecilik, halkımızın haber alma hakkını kullanmasına yardımcı olmak amacıyla doğruluk, tarafsızlık, objektiflik, özel hayata ve kişilik haklarına saygı gibi değerleri uhdesinde barındıran önemli bir meslektir.

Bu kapsamda ilçenin gelişmesi için bizlerin çalışmaları dışında sizlerin de önemli görevleri bulunuyor. Boyabat’ın gelişmesi için hep birlikte uyum içerisinde çalışmalıyız. Bizler her zaman basınımızın yanındayız. Bu düşünceler ile tüm değerli basın çalışanlarımızın 10 Ocak Gazeteciler Gününü tebrik ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı konuşmasında ”Hepimiz Boyabat’ta doğduk. Boyabat’a hizmet ediyoruz. Boyabat’ımızın gelişimi için sizlere de bana da büyük görevler düşüyor. Bir şehrin geleceğini,kaderini,vizyonunu belirleyen Belediye başkanıdır vizyonudur.

Bir şehrin gelişebilmesi için nitelikli insan yapısına kavuşmamız gerekiyor.Tarihi orta çarşımızın restorasyon çalışmaları devam ediyor.Bunun yanında Topalçam Millet Bahçesi,Büyük Meydan Projemiz,Organize Sanayi Alanı,Cadde projemiz,Alpaslan Türkeş Parkı Projesi,Kaymakamlık binasının yerine yapılacak altı otopark üzeri vatandaşlarımızın vakitlerini geçirecekleri bir meydan alanı yaratacağız.Şehrimiz için ortak değerlerimiz var.

İlçemizi birlikte daha yukarılara taşımak görevimiz. Sorunlarımızı konuşalım birbirimize anlatalım, önerilerimizi dinleyerek katkı sağlayarak tanıtımı yapmak.Burada önemli olan Boyabat’ın ileriye gitmesidir. Bu kapsamda tüm basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutlar görevlerinde başarılar dilerim.” ifadelerine yer verdi.

Boyabat Zafer Lokantası’nda gerçekleştirilen programa Boyabat Gündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi-Sorumlu Müdürü Hüseyin Ünlü,Boyabat Sesi Gazetesi İmtiyaz Sahipleri İsmet Sezer, Ali Sezer, Boyabat Haber Gazetesi ve Ezgi Fm İmtiyaz sahibi Davut Koçyiğit, Boyabat Gazetesi İmtiyaz sahibi Hakkı Küçükbaş, Anadolu Ajansı ve Boyabat Sesi Gazetesi Muhabiri Mahmut Coşkun, , Türkiye Gazetesi Boyabat Temsilcisi Recep Tiryaki, Boyabat Belediyesi 15 Temmuz Şehitleri Kültür Merkezi Müdürü Halit Samsa katıldılar.

Program çekilen hatıra fotoğrafı sonrasında son buldu.

Haber Merkezi-

(Visited 43 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.