Boyabatspor Ekibi Kaymakam Fatih Aksoyu Ziyaret Etti..!

Sinop 1. Amatör Ligde mücadele eden Boyabatspor yönetimi, 3-3 biten Sinopspor maçı sonrası Boyabat Kaymakamı Fatih Aksoy’u makamında ziyaret etti.

20 Mart 2017 Pazartesi günü saat 11.00’de gerçekleşen ziyarette; Boyabatspor Kulüp Başkanı Orhan Sönmez, Kulüp Koordinatörü Menderes Demirci ve Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Tavalıoğlu sporla ilgili Kaymakam Aksoy ile sohbet etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Aksoy, Boyabatspor’a başarılar diledi. Sinopspor maçındaki atmosferden ve taraftar desteğinden çok memnun kaldıklarını ifade eden Başkan Sönmez; “Boyabatspor ile Bölgesel Amatör Lige çıkarak taraftarımıza büyük sevinç yaşatmak istiyoruz. İnşallah önümüzdeki yıl çok daha güçlü bir şekilde bütün zorlukları aşarak BAL’a çıkacağız.” dedi.

Kaymakam Aksoy’a 57 numaralı forma Boyabatspor heyeti ziyaretin sonunda Kaymakam Aksoy’a mavi-beyazlı formayı hediye etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından ziyaret sona erdi.

Ziyarettten sonra konuşan Başkan Sönmez: “7 puanımız harcandı. Bariz bir şekilde hakkımız yenildi lig boyunca. Ama biz herşeye rağmen Boyabat’a şampiyonluk sevinci yaşatacağız. Üzerimizde emeği olan herkese çok teşekkür ediyoruz. Sinopspor’u yenebilirdik.

Ama şanssızlık işte olmadı. Yine de taraftarımızla çok güzel atmosfer oldu maçta. Kazansaydık yer yerinden oynardı.” dedi.

 

(Visited 51 times, 1 visits today)
Boyabat Gündemi hakkında 15932 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.