Boyabatlı Parmaksız Hayırdan Hayıra Koşmaya Devam Ediyor….

hayır10

İlçemizin ulusal medyadaki sesi, Şair Sunucu Zeynel Parmaksız Hayırdan Hayıra Koşmaya Devam Ediyor.

Avusturya Schrems Dönüşü (16.10 2016 Pazar)Bugün Engellilerimizi Sevindirmeye Hayır Dualarını Almaya Devam Ediyoruz Bugün Çok Duygulu Anlar Yaşadım.

Bu Duyguyu Yaşamamıza Ve Engellilerimizin Hayır Duasını Almamıza Vesile Olan Avusturya Schrems De Yapmış Olduğumuz Engelliler Gecemize Vesile Olan Kalbi Gönlü Güzel İnsanlar Mehmet Evci Ümit Ayar Kadir Yıldız İbrahim Toprak Cemil Yıldız Mehmet Çetinkaya Hüseyin Evci Bingöllü Burhan Usta.

Sanatçılarımız Harpı Enve Ahmet Seven Gurup Muzıkal Vedat Kırılmaz Ve Ekibi Gecede Görev Yapan Gençler Evlerde Talı Pasta Börek Yaparak Geceye Katkı Sağlayan Ablalarımız Bacılarımız Olmak Üzere Gecemize Katılan Tüm Dostlara Çok Teşekkür Ederim.

Allah Sizlerden Razı Olsun Bugünkü Aldığımız Hayır Dua Dan Hepiniz Payınıza Düşeni İnanın Aldınız İnşallah Tv Yayınladığımda Bunu Görecekseniz Gözleri de Görmeyen 81 Yaşında Engelli Hasan Amcamız Ellerimi Tutarak Şu Mübarek Elini Öpeyim Diyerek Dua Etmesi Beni Gerçekten Çok Duygulandırdı Bugüne Kadar 595 Engellimizi Sevindirdik Allah Güç Kuvvet Verdikçe Sız Hayır Sever Dostlarımız Ile İnşallah Engellilerimizi Sevindirmeye Devam Edeceğiz.

Ve Bugün Kamerada Yardımcı Olan Köylü Salih Cantürk Tabi ki Gömül elçimiz Her Zaman Yanımda Olan Sevgili Bayram Öztürk E Çok Teşekkür Ederim.

 

hayır11 hayır01 hayır02 hayır03 hayır04 hayır05 hayır06 hayır07 hayır08 hayır09

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18247 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.