![bd9bf7bc-0179-47ea-b1ff-909d0a03e082](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/bd9bf7bc-0179-47ea-b1ff-909d0a03e082-678x381.jpg)
Okurumuzdan bize gelen mesajı noktasına virgülüne dokunmadan yayımlıyoruz ; Fotoğraflar dün çekildi. Burası Cumhuriyet ilkokulu yanı Atatürk caddesi. 2 gün önce köpekler bir çocuğu kovaladilar. Buradan geçecek çocuklar telefonla ailelerini arayıp önlerine gelmelerini istiyorlar. Daha önce de defalarca aradık. Ben dün 3 kere belediye 153 numarasını aradım. Burası site ve çok çocuk var, zaten okul bölgesi. Akşam vakitleri köpekler daha da çoğalıyor. Bir o kadar da kedi var ve arabaların uzerlerinden indiremiyoruz, arabaların kaportalarini sürekli ciziyorlar. Bütün bunları belediye görevlisine dün 3 kere anlattım ama daha 1 kere gelip bu caddeye bakmadılar. Haber yaparsanız b
elki görevlerini yapma ihtiyacı hissederler de toplarlar bu başı boş kedi köpekleri. Şimdiden teşekkürler.
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/7af998f0-1d22-48d5-9e74-6e256ae12c6e-800x556.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/90c3857b-114f-4934-af4b-7c548c835610-800x535.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/422b150d-dc2f-46b9-a114-c938927394cf-800x450.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/15311ce0-93d4-4595-af2b-051e1b3fdee0-800x450.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/83533d11-8bda-4407-abdd-57a57a529b10-800x450.jpg)