Boyabat Spor Kompleksine Kavuşuyor…..

Boyabat’ı sporun yeni merkezi yapmak için çalışmalar tüm hızıyla sürerken, Boyabat Belediyesi bu hedef doğrultusunda çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Çamlıca Mahallesi Yarı Olimpik Yüzme Havuzu yanında ki alan da hizmet verecek olan spor kompleksinin bünyesinde şu birimler yer alacak; Voleybol sahası, basketbol sahası, tenis kortu, kapalı spor salonu, kaykay parkı, çocuk oyun grupları, fitness, yürüyüş parkuru, bitki gösteri alanları, seyir terası ve dinlenme alanları yer alacak.

Boyabat’ın hizmetkarıyız

Yapılan yatırımların önemine dikkat çeken Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “İlçede büyük gelişimi gerçekleştiren Boyabat Belediyesi, her geçen gün yeni yatırımları halkın hizmetine sunmaya devam ediyor. Bizler hamuru millet, kumaşı hizmet, tek sevdası ülkesi ve insanı olan hizmetkar insanlarız. Vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeye gayret ediyoruz. Öncelikli hedefimiz halkımızın daha müreffeh, daha mutlu ve daha huzurlu şartlarda yaşamasıdır.” dedi.

Hizmette tarih yazıyoruz

Kısa bir sürede bir çok başarılı projeyi hayata geçirdiklerini ifade eden Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Hizmette tarih yazmaya” devam ediyoruz. Yapmış olduğumuz çalışmalar, günü kurtarmanın değil, geleceğin Boyabat’ını inşa etmenin çalışmalarıdır. Boyabat’a yaşamın her alanında yenilikler, çözümler ve güzellikler getirdik, getirmeye de devam ediyoruz. Kadınlarımız, gençlerimiz, çocuklarımız, engellilerimiz ve yaşlılarımıza yönelik sosyal projelerimizle; sağlık, kültür, sanat, spor yatırımlarımızla Boyabat’ta tarih yazdık.” diyerek sözlerini noktalayan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, ilçeye kazandırılan projelerin hayat bulmasında büyük önem sahibi olan Boyabat Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.

Kaynak : Boyabat Belediyesi

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17052 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.