Boyabat S.S 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Belli Oldu….

S.S 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi Başkanı Belli Oldu

Bakanlık temsilcilerinin gözetiminde gerçekleştirilen seçim dahil 10 maddelik özel gündem maddeleri ile toplanan genel kurul toplantısı tüm üyelerin katılımıyla gerçekleşti.

Bir süre önce  önceki başkan  Hayrettin ŞENGÜL’ün istifasıyla boşalan ve aynı yönetim kurulu üyesi olan Musa Aker yönetim kurulu tarafından genel kurula kadar bakan seçilmişti.

Kooperatif çalışmaları yönetim ve denetim raporları,gelir-gider ve tahmini bütçe raporlarının okunmasından sonra diğer maddeler üzerinde yapılan çalışmalar neticesinde tahmini bütçe ve başkanlık seçimiyle toplantı sona erdi.

7 kişi Yönetim kurulu 2  kişiden oluşan denetim kurulu üyelikleri verilen önergeler doğrultusunda genel kurul kararıyla 5 yönetim kurulu üyesi ile  2 denetim kurulu üyesi olarak düzenlendi.

Mevcut yönetimde görev alanlar tek başkan adayı olan Musa Aker’in hazırlamış olduğu liste ile büyük bir kısmı değiştirildi.
Genel kurulun onayına  liste  tek başkan adayı olmasından dolayı tek liste halinde kurula sunuldu.
Oylama neticesinde genel kurulunda bulunan tüm üyelerin oyuyla yeni yönetim seçilmiş oldu.

YENİ YÖNETİM KURULU                                          DENETİM KURULU
1-Musa AKER                                                                            1-  Alibey TOSUN
2-Hüsnü BOZKAYA                                                                   2-   Metin ERKUT
3-Süleyman AKTAŞ
4-Yusuf Yavuz Eski
5-Nizamettin DEMİR

Kooperatif başkanlığına seçilen  Musa AKER  “Bu gün yapılan olağan genel kurulumuz Demokratik bir ortamda gerçekleşmiştir. Tarafımıza oy kullanan veya  kullanmayan tüm üye arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunar.Bundan böyle tüm üye arkadaşlarımızla birlik ve beraberlik içerisinde  kooperatifimizi en iyi yerlere taşımaya ve en iyi hizmetleri hep birlikte yapmaya devam edeceğiz.Küskünlüklerin kırgınlıkların olmadığı herkesin eşit şekilde bu kurum aracılığıyla halkımıza en iyi şekilde  daha iyi hizmet vermeye çalışacağız” dedi.

Boyabat Bülteni Olarak S.S 29 Nolu Motorlu Taşıyıcılar Kooperatif Başkanlığına Seçilen Musa Aker ve Yeni Yönetimine Başarılar Dilyoruz.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18315 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.