Boyabat S.S.29 Nolu Kooperatif Yönetiminden, İlçe Emniyet Müdürüne Ziyaret…….

Başkan Aker İlçe Emniyet Müdürlüğüne atanan Mazlum’a  yeni görevinde başarılar diledi.  Aker, ilçe halkının güvenliği ve huzuru için kurumlar arası işbirliğinin önemli olduğunu söyleyerek, İlçe Emniyet personeline her türlü desteği vermekten gurur duyacaklarını söyledi.

Başkan Aker, ilçemizde öğrenci  servis işlerinin güvenliğine büyük önem verdiklerini anlatarak, şunları söyledi “Tüm üyelerimiz çocuklarımızın güvenli bir şekilde öğrenim gördükleri okullarına taşınması için servis araçlarını değiştirdiler. Ayrıca öğrencilerin güvenli bir şekilde taşınması için  diğer yıllara nazaran  bu yıl daha çok özen gösteriyorlar. İş birliği içerisinde öğrenci servis işlerini en iyi şekilde yerine getirebilmek için mümkün mertebe belirlenen  Trafik Yönetmenliğine göre çalışmalarımızı yapıyoruz. Kooperatif olarak bu hizmeti en iyi şekilde yapmanın gayreti içerisindeyiz. Üyelerimizi eksiklikler noktasında her zaman uyarıyoruz ve uyarmaya da devam edeceğiz.” dedi.

İlçe Emniyet Müdürü Mazlum, ziyaretlerinden dolayı Servis Kooperatifi yönetim kuruluna teşekkür etti. Polis-Vatandaş işbirliğinin önemine dikkat çeken Emniyet Müdürü Mazlum, Başkan Aker’in şahsında Kooperatif yönetimine  ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür etti.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.