Boyabat Orta Çarşıda “Hilal Mobilya&Aksesuar” Dualarla Açıldı……

hilal19

Kemaldede Cami yanında hizmete giren “Hilal Mobilya&Aksesuar İşletmesinin açılışı, Belediye Bakanı Şefik Çakıcı ve AK Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız’ın katılımı ile gerçekleşti.

Hayırlı uğurlu olsun

Gerçekleşen açılış töreni sonrasında işletme sahipleri Mustafa ve Ahmet Güllü’ye hayırlı olsun temennisinde bulunan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, “Boyabat’ta hizmete giren her yeni iş yeri ilçemizin gelişmişliğin göstergesidir. Mustafa Güllü ve mahdumu Ahmet Güllü’nün ilçemize kazandırmış olduğu Hilal Mobilya&Aksesuar işletmesi de bunun örneklerinden biridir.

Orta çarşı cazibe merkezi olacak

Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı, “Orta çarşıyı eski güzel günlerine kavuşturacağız. Meydan Projemizin hayata geçmesi ile birlikte, Ziraat Bankasının olduğu alan da meydan olacak. Orta çarşı eski cazibesine yeniden kavuşacak. Bunlar iyi bir yönetimle olacak işler. Hizmet adına iyi yapılan işler bunun göstergesi. Bir işin başında iyi varsa orada sıkıntı yok, güzellik var, bereket var. İyi bir Cumhurbaşkanı, iyi bir Başbakan, iyi bir belediye, iyi bir işyeri, ülkede ve ilçede iyi şeylerin olduğunun göstergesidir” diye konuştu.

Ekonomi dimdik ayakta

Her türlü hain girişimlere karşı ekonominin dimdik ayakta olduğunu belirten Belediye Başkanı Çakıcı, “Yeni işletmelerin açılışı son sürat devam ediyor, ülkemiz ve ilçemiz ekonomisine güç katıyor. Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz Hilal Mobilya&Aksesuar işletmesinin ilçemize, Mustafa ve Oğlu Ahmet Güllü’ye hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim ticari hayatlarını daim, işlerini hayırlı kılsın” dedi.

Hilal Mobilya&Aksesuar İşletme sahipleri Mustafa ve oğlu Ahmet Güllü, Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı’ya açılışa katılımlarından dolayı teşekkür ederek memnuniyetlerini dile getirdiler.

 

hilal01 hilal02 hilal03 hilal04 hilal05 hilal06 hilal07 hilal08 hilal09 hilal10 hilal11 hilal12 hilal13 hilal14 hilal15 hilal16 hilal17 hilal18

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18316 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.