Boyabat Müftülüğü bünyesinde Kur’an Kurslarında eğitim gören 4-6 yaş gurubu öğrencileri Kutlu Doğum Programı gerçekleştirdi…….

Boyabat Müftülüğü bünyesinde Kur’an Kurslarında eğitim gören 4-6 yaş gurubu öğrencileri Kutlu Doğum Programı gerçekleştirdi.

21 Nisan Cuma günü gerçekleştirilen program saat 18:00’da Boyabat Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Salonunda başladı. Gerçekleştirilen programa Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı Boyabat Müftüsü İsa Sağlam katıldı. Boyabat Müftülüğü Kuran Kurslarında eğitim gören 4-6 yaş gurubu öğrencilerinin gerçekleştirdiği gösteriler büyük beğeni topladı.

Öğrencilerin muhteşem gösteriler sergilediği programa aşırı ilgi vardı. Öğrenciler katılımcılara ilahiler okudu, Kuran Tilaveti yaptı, şiirler okudu ve tiyatro gösterileri gerçekleştirdiler. Vatandaşlar tarafından ilgi ile izlenen program ile ilgili olarak Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı sosyal medya hesabından yu paylaşımda bulundu;

SİZİN EN HAYIRLINIZ KUR’ANI ÖĞRENEN VE ÖĞRETENDİR.
Kutlu Doğum Haftası nedeniyle Müftülüğümüz bünyesinde faaliyet gösteren Kur’an Kurslarımızdaki 4-6 yaş grubu minik öğrencilerimizin düzenlediği programa katıldık. Miniklerimiz yıl içerisinde edindikleri ve öğrendiklerini sergilerken adeta parmak ısırttılar. Hazırladıkları tiyatro gösterileri, ilahiler, şiirler ve Kuran-ı Kerim’den ayetler okuyarak izleyicilere ve bizlere coşku dolu anlar yaşattılar. Bu anlamlı ve de duygu dolu geceyi hazırlayan Kur’an Kursu eğitmenlerimize, çocuklarımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.

İşte programdan kareler…

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17044 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.