Boyabat Köprüsüne Yeni Yüz…

????????????????????????????????????

Boyabat Belediyesi, şehir köprüsünde düzenleme ve kompozit panel cephe kaplama çalışmalarına başladı.
Çalışmalar Nisan ayı içerisinde tamamlanacak. Boyabat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, köprü düzenleme çalışmalarına başladı.
Çalışmalarla ilgili olarak sorularımızı cevaplayan Belediye Başkanı Şefik Çakıcı,“Söz verdiğimiz projeleri tek tek hayata geçiriyoruz. Bunun yanı sıra şehir estetiğine uygun olmayan ve bu zamana kadar bakımsız kalan alanlarda da çalışmalar yürütüyoruz. Köprümüz de bunlardan biri. İyileştirme ve kaplama çalışmalarının startını verdik. Göreceksiniz ki Boyabat en kısa zamanda şantiye haline gelecek”dedi.
Yüklenici firma tarafından yapılan köprü düzenleme çalışmalarının Nisan ayı içerisinde tamamlanacağını kaydeden Başkan Çakıcı, “Yapacağımız çalışma ile köprü üstündeki yaya yolları kaplamaya uygun şekilde yenilenecek, köprü üzerindeki elektrik direkleri ve aydınlatma sistemi değişecek, korkuluklar daha modern ve kullanışlı bir hale gelecek” diye konuştu.
Çalışmalar sırasında vatandaşların biraz sıkıntı çekeceğini de kaydeden Başkan Çakıcı, “Daha güzel şeyler elde edebilmek için az da olsa sıkıntı çekmek gerekiyor. Vatandaşlarımızdan bizleri anlayışla karşılamalarını ve biraz sabır istiyoruz” dedi.

????????????????????????????????????

 

????????????????????????????????????

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18250 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.