Boyabat Kent Konseyi “Kalkınma Gündemi” İle Topladı………

İlçemiz’in tüm sorunlarının masaya yatırıldığı Kent Konsey toplantısı yoğun katılımla gerçekleştirildi.Toplantı  Zafer Lokantasında gerçekleştirildi.Toplantıya Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Boyabat  İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, CHP İlçe Başkanı Murat Sezer, MHP İlçe Başkanı M.Fevzi Erdoğan, kamu kurum ve kuruluşlarının daire amirleri,sivil toplum kuruluşları temsilcileri, muhtarlar ve basın mensupları katıldılar.

Boyabat’ta görev yapan daire amirleri, sivil toplum kuruluşları ve tüm kesimden katılımcıların katıldığı toplantı geç saatlere kadar devam etti. Toplantıda İlçemizin sosyal kültürel yönünden kalkındırmak, Boyabat’ı en iyi şekilde tanıtmak,  yerli ve yabancı turistler için tarihi ve kültürel değerlerini ön plana çıkararak ilçemizi cazibe merkezi haline getirebilmek, gerçekleştirilmeye başlanmış yatırımlar ve gerçekleştirilecek olan başta eğitim, sağlık ve diğer alanlarda ki hizmetler  ile ilgili olarak katılımcılardan sırasıyla değerlendirmeleri ve önerileri alındı.

Belediye Başkanı Çakıcı ilk olarak Boyabat’ta yapımına devam edilen çalışmalar ve bundan sonra yapılacak yatırımlar ile ilgili olarak sinevizyon gösterimi eşliğinde katılımcılara sunum gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın Moderatörlüğünde gerçekleştirilen toplantıda, toplumun her kesimini temsil eden katılımcılarla ilçemizin sorunları ve yapılması düşünülen yatırımlar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

 

 

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18371 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.