Boyabat Kaymakamı Güney Mehmetçikle İftar Yaptı…..

kayy01

Boyabat ilçe jandarma Komutanlığında askerlerle birlikte iftar yapan kaymakam GÜNEY’e, Garnizon Komutanı J.Yzb. Erdal UÇAR, Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI, Cumhuriyet Başsavcısı Salih ŞENGÖZ, Askerlik Şubesi Başkanı Ütğm. Ensari ERDOĞAN, Baş Komser Nazım KAYHAN eşlik etti.
İftar sonrası Konuşma yapan Kaymakam GÜNEY, “Bizlere mübarek ramazan akşamında Mehmetçikle iftar sofrasına eşlik eden çok değerli Garnizon Komutanımıza, Belediye Başkanımıza, Cumhuriyet Başsavcımıza, Askerlik Şubesi Başkanımıza ve bizleri misafir eden askerlerimize teşekkür ediyorum.

Görev yeri değişen değerli personelimize, yeni görev yerlerinde vatanımızın bölünmez bütünlüğü ve asayişi sağlama noktasında, burada olduğu gibi orada da en iyi şekilde görev yapacağını temenni ediyor, başarılar diliyorum.

Bu Cuma gecesi idrak edeceğimiz Kadir gecesinin size sevdiklerinize bağışlanma vesile olmasını, sizlere sağlık, huzur, mutluluk getirmesini, tuttuğunuz oruçların kabul ve makbul olmasını diliyor, sizleri sevgi ve muhabbetle selamlıyorum” dedi.
Davet çay ikramı ile son buldu.

kayy02 kayy03 kayy04 kayy05 kayy06 kayy07 kayy08 kayy09 kayy10 kayy11 kayy12

kayy07

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18250 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.