Boyabat İlçe Polis Teşkilatından Kaymakam Güney’e Ziyaret….

kaymaka

Her yıl 4-10 Nisan tarihleri arasında kutlanan Polis haftası dolayısıyla İlçe Emniyet Müdürü Sezgin YILDIZHAN, beraberindeki polis memurları Kaymakamımız Ümit Hüseyin GÜNEY’e makamında nezaket ziyaretinde bulunarak çiçek takdim etti.
İlçe Emniyet Müdürü Sezgin YILDIZHAN, gerçekleştirilen ziyarette Kaymakam GÜNEY’e Türk Polis Teşkilatının 171. Yılı vesilesiyle ilçe düzeyinde gerçekleştirilen etkinliklerle ilgili bilgi verdi.
Kaymakam GÜNEY, “Vatandaşlarımızın huzurlu ve güvenli bir ortamda yaşamaları için mesai mefhumu gözetmeden, büyük bir özveriyle görev yapan tüm emniyet teşkilatımızın 171. kuruluş yıl dönümünü ve Polis Haftasını kutluyor, başarılı çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. Hukuk devleti olmanın bir gereği olarak, kurallar çerçevesinde hizmet sunmak bizim asli görevimizdir. Hepimiz topluma hizmet etmek için varız. Şunu iyi bilmeliyiz ki, kamu hizmetlerinin gerçek müşterisi vatandaşlarımızdır ve vatandaşlarımıza sunulan hizmetlerin en önemlisi ve başlıcası güvenlik hizmetidir. Çünkü güvenliğin olmadığı yerde vatandaşlarımızın huzurlu olması, ekonomik ve sosyal faaliyetlerini düzgün yürütülebilmesi ve geleceğe ümitle bakması mümkün değildir. Buna karşın toplumu, bireyi ve bu toplumun bir parçası olan güvenlik görevlisini de korumak devletin aynı zamanda vatandaşın da bir vazifesidir. Konuya bu çerçeveden bakmaz isek yanlış değerlendirmiş oluruz.
Bu vesile ile polislik gibi şerefli, bir o kadar da meşakkatli olan bu mesleği icra ederken desteklerini esirgemeyen eşlerine, çocuklarına ve tüm ailelerine şükranlarımı sunuyor, görevlerini kahramanca ifa ederken şehit düşen polislerimiz başta olmak üzere ebediyete irtihal etmiş tüm polislerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize ve emekli teşkilat mensuplarına sağlıklı uzun ömürler diliyorum.” dedi.
 
Ziyaret günün anısına birlikte fotoğraf çekinilerek son buldu.
boboyabat, boyabat gazetesi, boyabat haberyabat, boyabat gazetesi, boyabat haber
 
 

– See more at: http://www.boyabatsonhaber.com/haber/5305-aktuel-ilce-polis-teskilatindan-kaymakam-guney39e-ziyaret.html#sthash.TYgLX2zg.dpuf

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18315 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.