Boyabat Gençlik Merkezi ‘Özel’ Öğrencileri Ağırladı…

boyabat-genclik-merkezi--ozel--ogrencileri-agirladi

 

Boyabat Gençlik Merkezi, düzenlediği eğlenceyle özel eğitim öğrencilerini ağırladı.

Programa Gençlik Merkezi yetkilileri ve personeli, organizasyonda görev alan gönüllü gençler, Beyaz Menekşeler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi personeli, öğrencileri ve velileri katıldı.

Konuklara pasta ikram edildi. Gençlik Merkezi gönüllü animatör ekibi, gitar ve bağlama eşliğinde gerçekleştirilen etkinliğe renk kattı. Etkinliğe katılan misafir çocuklar gönüllerince hem şarkı söyledi hem oynadı. Program kapsamında, çeşitlik çocuk oyunları ve kaynaşma aktiviteleri yapıldı.

Gençlik Merkezi Müdürü Ramazan Cebeci, Boyabat Gençlik Merkezi Gençlik Lideri Mustafa Demircioğlu ve Beyaz Menekşeler Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürü Serkan Alkan, çocuk oyunlarında dereceye giren misafir çocuklara çeşitli hediyeler verdi. Cebeci ve Alkan programın oluşturulmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

Programa katılım sağlayan özel eğitim kurumu öğretmenleri ve velileri kendilerini ağırlayıp misafir eden Gençlik Merkezine teşekkür etti. Program sonunda Gençlik merkezi personelleri ve gönüllü gençler günün anısına misafir çocuklara rüzgârgülü takdim etti. Program hatıra fotoğrafı çektirildikten sonra son buldu.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18273 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.