Boyabat Esnaf Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk’ten Son Dakika Açıklaması…..

boyabat-esnaf-ve-sanatkarlar-odasi-secimini-feyzullah-ozturk-kazandi

 

KAMUOYUNA DUYURULUR. …

Türkiye Cumhuriyeti Devletinin birlik ve beraberliğini açıkça tehdit eden 15 Temmuz 2016 tarihinde gerçekleşen darbe girişimi karşısında, Ahilik gelenek ve kültüründen gelen, her zaman Devletinin ve milletinin yanında yer alan, aileleri ve yanlarında çalışanlarla birlikte 20 milyonluk büyük bir camiayı temsil eden esnaf ve sanatkarimiz, hiç düşünmeden, canları pahasına, cesaret ve kararlılıkla, dimdik ayakta durmuştur.

 

Ülkesine, milletine ve devletine sahip çıkan vatandaşlarımızın sokaklara ve meydanlara korkusuzca ve cesaretle çıkarak, demokrasi nöbeti tutmalari ve demokrasiye sahip çıkmaları, bugün olduğu gibi geleceğimizin de en büyük teminatıdır. Demokrasiyi sahiplenme noktasında ;esnaf ve sanatkarimiz ,her zaman olduğu gibi, tek vücut halinde ve sarsılmaz bir irade ile bölünmez bütünlüğü, huzur ve güvenliği için daima, Devletimizin ve milletimizin yanında yer alacaktır. Hiç kuşkusuz, Türkiye Cumhuriyeti ;demokrasi ve Cumhuriyetin temel niteliklerine bağlı kalarak ,tek bayrak ,tek vatan ,tek millet ve tek Devlet olarak ebediyete kadar varlığını sürdürecektir.

 

Birlik ve beraberligimizi bozmaya yönelik bu menfur darbe girişimine karşı canlarını ortaya koyarak şehit düşen kahraman güvenlik kuvvetlerimize ve demokrasiye bağlı yurtsever vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, kederli ailelerine ve milletimize başsağlığı ve sabır diliyor, yaralilarimiza acil şifalar temenni ediyoruz.

Kamuoyuna saygı ile duyurulur.

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18326 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.