Boyabat Belediyesinden “FLAŞ” Kömür Külü Açıklaması…

Geçtiğimiz günlerde çöp kül ile yapılan haber sonrası , boyabat belediyesi sosyal paylaşım hesabında konuyla ilgili “JET” yanıt geldi. yapılan açıklamada şu sözlere yer verildi, nokta sına virgülüne dokumadan yayınlıyoruz.

KOMPLOYU İZLEYİN…

“Geçtiğimiz gün, görüntülerdeki durum ile ilgili yapılan haberi ve sonrasındaki süreci üzüntüyle takip ediyoruz.Bilindiği üzere kış aylarında kömür cüruflarını kalorifer yakıcılarımız çuvallara doldururlar, sonrasında Belediyemizden araç talep ederek kendileri yükleme yaparlar. Bu gelenek Boyabat’ımızda yıllardır devam etmektedir. Çevre Temizlik Müdürümüzü arayan bu şahıs da; kömür cüruflarını kaldırıma çıkarmış, araç talep ederek kendisi yüklemeyi yapacağını söylemiştir. Ancak öyle görünüyor ki bu geleneği istirmar edici bir komplo ile karşı karşıyayız.

Bu komplo araç talep eden diğer hemşehrilerimizin de hakkına girmektir. Komplo kuran bu kişilere karşı meslektaşlarının, haklarını ve mesleki itibarlarını koruyacağına inanıyoruz.Ayrıca Görüntülerdeki hanımefendi ŞAHSIN EŞİDİR… Kalorifer yakıcısı bu şahıs; çok değerli eşini de bu komploya alet etmiştir. Bir kadın hemşehrimizin bu komploya dahil edilmesi kadın hakları ve onuruna aykırıdır, kadınlarımıza da haksızlıktır.

Durum böyleyken bu videonun yayınlanması son derece saldırgan ve art niyetli bir tutumdur. Doğalgaz çalışmalarının büyük bir hızla devam ettiği bir dönemde bu tarz haberlerin ve paylaşımların yapılması manidardır. Burada amaç yapılan hizmetleri ve Boyabat’ımızı itibarsızlaştırmaktır.

Doğalgazın gelmesini istemeyen zihniyet, bu art niyetli komploya başvurmuştur. Konu ile ilgili adli makamlara da gerekli başvurular yapılacaktır. Güçlü Boyabat’ımızın inşasına destek değil köstek olan zihniyetlerin daima karşısında olacağız. Saygılarımızla

Boyabat Belediyesi


Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.