Boyabat Belediyesinde Yeni Hizmete Giren Araçlar İçin Tören Düzenlendi….

Boyabat Belediyesi’ne yeni kazandırılan araçlar törenle hizmete alındı.
Boyabat Belediyesi’ne yeni alınan araçların hizmete alınması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş, Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Coşar ve Satılmış Demir, belediye meclisi üyeleri, belediye çalışanları ve vatandaşlar katıldılar.

Törende konuşan Başkan Çakıcı, kendisinden önce belediye başkanlığı yapmış başkanlara ve belediyede görev yapmış tüm görevlilere selam ve saygılarını sunduktan sonra :

“Benden önceki başkanlarımız da Boyabat’ımıza önemli hizmetlerde bulundular. Ben de inşallah onlar kadar hizmet edeceğim, buna inanarak yola çıktım. Tabii ki hizmet sadece başkanıyla, zabıtasıyla, fen işleriyle olmuyor. Birlik ve beraberlik içinde oluyor. İşte göstergesi burada, işte Boyabat burada. Her zaman şunu diyorum, dedikodunun, riyakarlığın olduğu yerde bereket olmaz. Evlerde de dedikodu yalan varsa bereket olmaz. Kavganın olduğu yerde de hizmet olmuyor.

Biz yeni bir hizmet ve siyaset anlayışı getirdik. Kazanan Boyabat ve Boyabat’ın geleceği olacaktır. Biz daha çok hizmetler yapacağız. Beş yıl sonraki Boyabat daha güzel daha farklı bir Boyabat olacaktır. Meydan projesi birmiş, kale projesi bitmiş, doğalgazı gelmiş, bütün cadde ve sokakları sıcak asfaltla döşenmiş çok farklı bir Boyababat’ı bizden sonraki nesle armağan edeceğiz.

Araçlarımızın ilçemize hayırlı olmasını diliyor, hepinize saygılar sunuyorum” diyerek konuşmasını tamamladı.

Daha sonra söz alan Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş hizmetlerinden dolayı başkan Şefik Çakıcı ve belediye çalışanlarına teşekkür ettikten sonra;

“Başarılı bir belediye çalışanı, sabah 8 akşam 5 arası çalışmanın mantığında ‘benim her yaptığım iş Boyabatlı’ya yapılan bir hizmettir, kendi insanıma bir hizmettir. Ben burada akşama kadar çalışıp sadece maaş almak için değil, Boyabatlı’nın hizmetkarı olarak şeref duymak için çalışıyorum’ şuuruyla çalıştığında Boyabat’ı abat şehir yapar.

Ayrıca belediye çalışanı Boyabat’ın yerel yönetimi ilgilendiren her türlü proplemden kendisini sorumlu tutar, belediye başkanına sahip çıkar. Tabii ki siz başkanınıza sahip çıktığınız gibi, başkanınızın da size sahip çıkması gerekir. İşte o zaman bu belediye Boyabat Kalesi gibi sapasağlam bir belediye haline gelir.

Sadece Boyabat’a sahip çıkmak ta yetmez, hepimizin bu ülkeye
sahip çıkmamız lazım. Milletimizin 15 Temmuzda bu ülkeye sahi
çıktığı gibi bundan sonra da her bir yurttaşımızın ülkemize sahip çıkması gerekmektedir. Bu millete, bu ülkeye sahip çıkarsak, işte o zaman torunlarımıza, yavrularımıza üzerinde bizim yaşadığımız gibi özgürce yaşayacakları bir vatan bırakmış oluruz. İnşallah 17 Nisan sabahı yepyeni bir Türkiye’ye ulaşmak dileğiyle hepinize sevgi ve saygılar sunuyorum.” ifadelerinde bulundu.
Konuşmaların ardından dualar edilip, kurban kesildikten sonra yeni araçlar hizmete alındı Kaynak Boyabat sesi
Sinop sıcak haber
Hulusi özener

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18401 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.