Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’ya ve Boyabat Belediyesi’ne Teşekkür….

Geçtiğimiz günlerde bir grup yerli turist güzel ilçemiz Boyabat’ı ziyaret etmişti.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı sosyal medya hesabından “Yapılan yatırımlar ve kazandırılan eserlerin de katkısıyla ilçemizdeki turist yoğunluğu her geçen yıl artıyor. Yeşilin ve Tarihin iç içe geçtiği, tüm güzellikleri bir arada sunan ilçemizde hafta sonu misafirlerimizi ağırladık. Kendilerini ilçemizi gezdirdik.” açıklamasında bulundu.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın ve Boyabat Belediyesi’nin Boyabat Turizmine katkı sağlayacak bu ağırlamasına Teşekkür geldi.

Sinop Dergisi adlı sosyal medya hesabından Boyabat Belediye Başkanı Çakıcı ve Boyabat Belediyesine teşekkür mesajı yaynlandı. Teşekkür mesajı şu şekilde; “Teşekkürler Şefik Çakıcı ve Boyabat Belediyesi

Dergi Sinop sponsorluğu ve öncülüğünde gerçekleşen Sinop Kültür gezisine katılan yerli turistlere Boyabatta güzel bir organizasyon ve hizmet veren Belediyemize tekrar tesekkur ve minnetlerimizi sunuyoruz ….Gayemiz Sinopluya Sinopu tanitmak la beraber. Yerli Turistlerimize Sinop un var olduğunu Tatile gidilebilecek bolgeler arasinda oldugunu gostermek tir ….Belediyelerimiz her daim tum stk ve derneklerin arti organizasyonlara destek verdigini hep gostermistir …..”


 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 16875 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.