![320780257_861911408286555_3575582904246227868_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/320780257_861911408286555_3575582904246227868_n-678x381.jpg)
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Okur Akdemir ; Yağmurlu bir Pazartesi günü esnaflarımızı , emekçi köy pazarımızı ziyaret ettik yağmur , çamur doğacak güneşimize yürenecek yolumuza engel olamaz. #hedef2023
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319383769_559029595654474_7787898033095374718_n-800x531.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319430557_1319346242199127_6694972150063050361_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319519474_1160971027865430_2023371531699119900_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319677377_1635056516932359_1548361969610886889_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319848840_609524534274102_1805389996116392104_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319904701_8685599764813645_842765250221200095_n-800x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319905766_1164784637735836_5851263037453618974_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319913753_2980024108960223_8274756175995324230_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/319930938_1855682168104773_5377075956123174638_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/320428563_1242960729618312_4266560239962377907_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/320580630_2970774573217056_2683491933461718490_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/320609409_894335562008857_4317773856336741525_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/320780257_861911408286555_3575582904246227868_n-800x532.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/321126296_1139605336750646_8040830177564462584_n-450x600.jpg)
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/12/321148838_3476762759274811_3017183713417944993_n-450x600.jpg)
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Zehra Okur Akdemir ; Yağmurlu bir Pazartesi günü esnaflarımızı , emekçi köy pazarımızı ziyaret ettik yağmur , çamur doğacak güneşimize yürenecek yolumuza engel olamaz. #hedef2023
Telif hakkı © 2024 | MH Themes tarafından WordPress teması