![hooooo](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/11/hooooo-678x381.jpg)
Hoşgeldin Resul Hocam
Önceki yıllarda Karsspor, Kırıkhanspor, Çorlu kültür spor ve son olarak 3. Lig ekibi Ofspor’u çalıştıran Resul Delireisoğlu Boyabat1868’de. Hayırlı olsun .
Hoşgeldin Resul Hocam
Önceki yıllarda Karsspor, Kırıkhanspor, Çorlu kültür spor ve son olarak 3. Lig ekibi Ofspor’u çalıştıran Resul Delireisoğlu Boyabat1868’de. Hayırlı olsun .
Telif hakkı © 2024 | MH Themes tarafından WordPress teması