![297076690_2079306482241627_3231373601826182236_n](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/297076690_2079306482241627_3231373601826182236_n.png)
Bölgesel Amatör Lig’de Sinop’u temsil eden ve bu sezon şampiyonluk parolası ile yola çıkan Boyabat 1868 Spor’da teknik direktörlük görevine UEFA A lisanslı Kayhan Akbay getirildi.
Yapılan açıklamada ” Teknik heyetimiz tek hedef için huzurlarınızda. Teknik heyetimizde UEFA A Lisansı sahibi Kayhan Akbay teknik direktör, yine UEFA A Lisansı sahibi Murathan Güngör yardımcı antrenör ve Özgür Gündüzlü kaleci antrenörü olarak görev yapacaktır.” denildi.
![](https://www.boyabatgundemi.com/wp-content/uploads/2022/08/297076690_2079306482241627_3231373601826182236_n-1.png)