Boyabat 1868 Spor ‘da Kongre Heyecanı, Başkan Vahdet Erdoğan Güven Tazeledi…

Sinop’u iki senedir Bölgesel Amatör Lig’de (BAL) temsil eden Boyabat 1868 Spor kulübümüz yapılan olağanüstü kongre de mevcut başkanımız Vahdet ERDOĞAN güven tazeleyerek tekrardan seçildi.

Boyabat Belediyesi 15 Temmuz Kültür Merkezi’nde bugün gerçekleşen kongremizde, Divan Başkanlığına Bilal ŞİMŞİRGİL’in seçilmesi ve heyetin oluşturulmasından sonra Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başladı.İlk olarak Kulüp Başkanımız Vahdet ERDOĞAN söz aldı ve bugüne kadar A takımda ve altyapıda yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

Kulüp Başkanımız ERDOĞAN devam eden konuşmasında:Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutabilmenin yolu spora yönlendirmektir. Boyabatlı gençlerimizin daha güzel yarınlara kavuşması için elimizden geleni yapıyor, bunun içinde altyapıdaki sporcularımıza ayrı bir önem veriyoruz.Boyabat 1868 Spor’u daha ileri taşımak için herşeyi yaptık ve bundan sonra da yapacağımızdan emin olabilirsiniz.

Sinop’u ve Boyabat’ı en üst seviyede, büyük hedeflerle zirveye taşıma amacında olacağız.Hedefimiz 3.Lig ve üst ligler bunuda hep beraber birlikte başaracağız.Son olarak Kulübümüzün kurulmasından bugüne kadar emeği geçen, katkı sunan herkese teşekkür ediyorum dedi.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik ÇAKICI konuşmasında;Şehrin gelişmesi için nitelikli parametreler herkesin birlikte olması,şehrin sevilmesi bu şehri güzel yapar,şehir güzelse insanıda güzeldir.Bir şehrin gelişiminde sporla kültürle turizmle bütün her yönüyle ön plana çıkması lazım bu paydalar yükseldikçe şehirde yükselir bizlerde bunun için şehirimiz de bir çok projeler de üretmeye çalışıyoruz.

Kulüp Başkanımız Vahdet ERDOĞAN’ın nezdinde Boyabat 1868 Spor’a emeği geçen herkese teşekkür ediyor,sonuna kadar Boyabat 1868 Spor’un yanındayım dedi.

Konuşmaların ardından seçim yapıldı ve yeni yönetim kurulu belli oldu.

Kongremizde liste şu şekilde oluştu:

YÖNETİM ASIL

Vahdet ERDOĞANMurat UÇARAkif ERSOYYusuf SAVAŞVedat AKBAŞHüseyin KALAYMustafa Halil İbrahim OSMANOĞLUEnes ÇAKIRHaydar BATTALNuh KURTHülya TAŞÇINurcan YAMANNecla MORBilal ŞİMŞİRGİLErdal SARIŞaban EROLFatih SÖZCÜHayrettin TAVALIOĞLUTaylan ZEYTUNLÜMehmet İMAMOĞLUSerdar KABAKÇICeyhun ÇETİNNazım DEMİRAYBayram DEMİRAYKadir ÇELTİKÇİKadir KUŞÇUEngin AYDINKerim YAYLABuğra ÖZDİLEKŞükrü GÜRYÖNETİM

YEDEK

Cevdet ELMACIUğur GÖKGÖZAbdulselam ZURELİlker KARANurettin TAVALIOĞLUOğuz ALDEMİRAhmet CISTIKRamazan GÖLErdoğan USLUMehmet Akif ERSOYAdem ERDOĞANMurat ERHANFatih Mehmet ERDOĞANUmut BAĞCIAsım ERDOĞAN

DENETLEME ASIL

Sami TANDOĞANYılmaz SEZGİNMenderes DEMİRCİZeki ÇAKIRDENETLEME YEDEKOğuz Can YÜCELNazım TEMİZKANMazlum BOZKURTEmin ERDOĞANSİNOP A.S.K.F. DELEGELERİASILAli KOCABayram DEMİRAYHayrettin TAVALIOĞLUYEDEKMurat ERKANMehmet Akif ERSOYCevdet ELMACI

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17839 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.