Boyabat Beyaz Menekşeler Özel Sporcular Spor Kulübü Şampiyon Oldu………

beyaz-menekseler-turkiye-sampiyonu_b0293
Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu tarafından 23-25 Eylül 2016 tarihleri arasında Antalya’nın Serik ilçesindeki Belek Turizm Merkezi’nde bir otelde düzenlenen şampiyonaya, 45 ilden 125 spor kulübünü temsilen 243 kadın ve erkek engelli sporcu katıldı.
Şehit Ömer Halisdemir’in adının verildiği Özel Sporcular Bocce Türkiye Şampiyonası sonucunda, erkekler A kategorisinde Ankara Sarayspor, B kategorisinde ise İpek İş Uygulamaspor şampiyon oldu. Kadınlar A kategorisinde Trabzon Engelsiz Yürekler Kulübü, B kategorisinde ise şampiyonaya 2 sporcusu ile katılan Sinop Boyabat Beyaz Menekşeler Özel Sporcular Spor Kulübü birinciliği elde etti.
Ödül töreninde konuşan Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkanı Birol Aydın, üç gün süren şampiyonanın güzel geçtiğini belirtti. Aydın, federasyon olarak dört yıldır sayısız yarışma ve kamp yaptıklarını belirterek, tüm kulüplere eşit davrandıklarını ifade etti. Dereceye giren sporculara ödülleri Birol Aydın, Türkiye Özel Sporcular Spor Federasyonu Başkan Vekili Sadettin Akçi ve yönetim kurulu üyeleri tarafından verildi.
b_1629

Kaynak : Vitrinhaber Gazetesi

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18239 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.