Belediye Düğün Salonu Hizmete Giriyor…..

15 Temmuz Şehitler Kültür Merkezi içerisinde yapımı devam etmekte olan Boyabat Belediyesi Düğün Salonunda sona gelindi.

Gerçekleştirdiği projelerle vatandaşların beğenisini kazanan Boyabat Belediyesi, ilçede yaşayan vatandaşların düğün salonu ihtiyacını ortadan kaldıracak. Dünya evine girecek gençlere en mutlu günlerinde ev sahipliği yapacak olan düğün salonunun çalışmalarında sona gelindi. Düğün salonun Nisan ayı içerisinde açılacağının müjdesini veren Başkan Çakıcı, çalışmaların kısa sürede tamamlanacağını belirtti.

Hayırlı olsun

Yürütülen çalışmalarla ilgili bilgi veren Belediye Başkanı Şefik Çakıcı“Boyabat Belediyesi olarak ilçe genelinde vatandaşlarımızın ihtiyaçlarını karşılayacak projeler üretiyoruz. Bu noktada ilçede ihtiyaç duyulan düğün salonu için başlatmış olduğumuz çalışmalarda sona geldik. Sorumlu birimimiz yeni evlenecek çiftlere düğün için gün vermeye başladı. Beklediğimizin üzerinde bir talep söz konusu. İlçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Çalışmaların tamamlanmasının ardından düğün salonu hemşerilerimizin hizmetine sunulacak. Vatandaşlar düğün, nişan ve sünnet merasimi gibi etkinliklerini burada rahatça ve ferah bir ortamda yapabilecekler.

Boyabat Gündemi hakkında 16621 makale
Boyabat Gündemi

5 yorum

  1. CHAPTER Female Reproductive System This chapter is divided into the following sections Introduction Organs of the Female Reproductive System Menstruation and Pregnancy Vocabulary Terminology Pathology Gynecologic Breast Pregnancy and Neonatal Clinical Tests and Procedures Abbreviations Practical Applications In Person Stereotactic Needle Biopsy Exercises Answers to Exercises Pronunciation of Terms Review Sheet CHAPTER GOALS Name and locate female reproductive organs and learn their combining forms. stromectol info

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.