Beko Loder’i, Kurban Bayramı’nda da Hediye Edecek misiniz?……

0706bekoloder3

Bundan iki ay önce Boyabat Belediyesi’nin yeni almış olduğu Beko Loder, park yasağı olan Adnan Menderes Bulvarı’nda teşhir edilmiş ve bizde park yasağı sadece vatandaşamı diyerek yetkililere sormuştuk. Aynı Beko Loder, iki ay sonra sanki yeniymiş gibi süslenmiş ve yeni alınan iki araçla sergilenmeye başlanmış.

Çok güzel iki aracı hizmete sokmak için almışsınız, tebrik ederiz, ancak iki ay önce alınan ve kullanıldığı belli olan Beko Loder’i niçin yanına koyarak, kendinizi komik duruma düşürdünüz.

Yeni alınan iki araç yetmez, gösteriş yapmak lazım, halk unutmuştur, halkı yeni aldık diye kandıralım mı demek istiyorsunuz?

Oraya sadece iki yeni aracı koysanız olmuyormu?

İki ay önce alınarak kullanılan ancak bayram gelince Boyabat Belediyesi’nin bayram hediyesi denilen ikinci kez teşhir edilen Beko Loder’i Kurban Bayramı’nda da hediye edecek misiniz?

0706bekoloder2

14 Mayıs 2016 tarihinde yaptığımız haber

0513kato

Yetkililerden Cevap Bekliyoruz

Boyabat Belediyesi, yeni almış olduğu Beko-Loder’i Büyük Camii’nin önünde, park yasağı olan Adnan Menderes Bulvarı üzerinde, iki gündür halka teşhir ediyor. Bu sene başında Adnan Menderes Bulvarı üzerinde park yasağı gelmiş ve 20 dakikadan fazla bekleyen araçlara ceza yazılmaya başlanmıştı.

Yetkililere soruyoruz, Adnan Menderes Bulvarı üzerinde park yasağı kalktı mı, park yasağı nedeniyle bu araca ceza kesildi mi, yoksa bu yasak sadece vatandaşın aracı için mi geçerli?

Sayın yetkililer, yasakları ve kanunları herkese eşit uygularsanız bizce daha iyi ve güzel olur

Kaynak Boyabat Gazetesi

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18273 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.