BBP Sinop’ta 9 Da 9 Yaptı…

Büyük Birlik Partisi Sinop’ta, kısa sürede teşkilatlanmayı başardı. Geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Mustafa Destici’nin de katılımıyla Sinop 1. Olağan Genel Kurulunu yapan BBP, Sinop’un 9 ilçesini de teşkilatlandırdı.

Geçen yıl Temmuz ayında Büyük Birlik Partisi(BBP) Sinop İl Başkanlığı görevine atanan ve 28 Haziran 2021 tarihinde gerçekleştirilen kongrede bayrağı Suat Bünyat’a devreden BBP Teşkilat Başkan Yardımcısı ve MKYK üyesi Tahir Şahin, kentte partisinin kısa sürede teşkilatlanmasını sağladı. Genel Başkan Mustafa Destici’nin de katıldığı Sinop 1. Olağan Genel Kurulunda bayrağı Suat Bünyat’a devreden Şahin, 9 ilçede de temsilcilik açtıklarını ifade etti.

Son olarak BBP Durağan İlçe Başkanlığına Menderes Piyaloğlu ve BBP Ayancık İlçe Başkanlığına Bayram Ün’ün atanmasıyla birlikte Büyük Birlik Partisi’nin Sinop’ta varlığını hissettirmeyi başardıklarını ifade eden Şahin, “Biliyorsunuz geçtiğimiz günlerde Genel Başkanımız Mustafa Destici’nin de katılımıyla Sinop’ta 1. Olağan Genel Kurulumuzu yoğun bir katılımla yaptık.

Türkeli ve Saraydüzü ilçelerimiz olmak üzere bir çok noktada ziyaretler gerçekleştirdik, milletin, esnafın, köylünün dertlerini sıkıntıları yerinde dinledik. Çözüm noktasında da not aldığımız her bir sorunu Ankara’da ilgili birimlere sunduk ve takipçisi de olacağız. Biz Büyük Birlik Partisi olarak dün olduğu gibi bugünde, yarında elimizi vatandaşa tüm samimiyetimizle uzattık, uzatıyoruz.

Gittiğimiz her yerde de vatandaşların o samimiyetini biz gördük. Büyük Birlik Partisi Türk siyasetinde denge noktasındadır. Bu bilinçle hareket ediyoruz. Bugüne kadar Büyük Birlik Partisinin çizgisi misyonu ve vizyonu aynı olarak Muhsin Yazıcıoğlu duruşuna ve sevdasına uygun olarak devam edecektir” diye konuştu.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17852 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.