Başkanlar Ayancık’ta Buluştular….

ayancik-ta-bulustular
Her ay düzenli olarak toplanan Sinop belediyeleri, bu defa Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün’ün ev sahipliğinde Ayancık’ta toplandı.

Ayancık Belediye Başkanı Ayhan Ergün’ün ev sahipliğinde bu ay dördüncüsü düzenlenen ve il ve ilçe Belediye Başkanlarını bir araya getiren yemekli toplantıya Sinop Valisi Yasemin Özata Çetinkaya’nın yanı sıra Ak Parti Milletvekili Nazım Maviş, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül, Ayancık Kaymakamı Adem Keleş, İl Jandarma ve Garnizon Komutan Yardımcısı J. Alb. Temel Çetinkaya ve İlçe Belediye Başkanları katıldı.

Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı’nın da katıldığı toplantıda belediyelerimizce yürütülen, hazırlık aşamasındaki ve hayata geçirilmesi düşünülen hizmet projeleri ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu. Toplantıda, Sinop genelinde ikamet etmekte olan vatandaşlarımızın, belediyelerimizin görev ve sorumluluk alanına giren konularda daha kaliteli hizmet alabilmeleri için yapılabilecekler ile ilgili değerlendirmeler ve konu ile ilgili sorunlarda çözüm önerilerinin görüşülmesi ile devam etti.

Kaynak : Boyabat Bülteni

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18366 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.