Başkan Şefik Çakıcı, Boyabat Yerel Basını ile Yemekli Toplantıda Bir Araya Geldi…..

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü Nedeni İle Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Bu Akşam (10.01.2017. Salı) Zafer Otelde, Yerel Basın Mensupları İle Bir Araya Geldi.

Başkan Çakıcı Yerel Basın Mensuplarının, 10 Ocak Gazeteciler Günü Kutladı Ve Şuanda Devam Eden Projeler Hakkında Bilgi Verdi.

Yeni Başlanacak Projeleri De Açıklayan Başkan Çakıcı, Özellikle Orta Çarşı Ve Eski Belediye Restorasyonu, Üzerinde Yoğun Bir Şekilde Çalışıldığı Ve Bu Projenin 2017 Yılı İtibari İle Biteceğini, Diğer Kamulaştırmalardan Sonra, Orta Çarşı İle Şuanda Devam Eden Meydan Projesi İle Birleştiği Zaman, Boyabat’ında Renginin Değişeceğini Söyledi.

Erenlik Tepesine Yapılacak Projenin Ve Seyir Terasının, Kırk Kızlara Yapılacak, Türkiye’nin En Büyük Çam Balkonun Boyabat’ta Olacağının, Projesin İhale Aşamasının Bitiğini, En Kısa Sürede Yapına Başlanacağını Belirti.

Basın Mensuplarının Sorularında Yanıtlayan, Başkan Çakıcı, Duayen Gazeteci (Rahmetli) Ali Sezerin Anısına, Oğlu İsmet Sezere Ve Torun Ali Sezere Bir Plaket Sundu.

Basın Mensupları İle Günün Anısına Toplu Halde Fotoğraf Çekimi İle Toplantı Son Buldu.

Haber Ömer Aytekin

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18366 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.