Başkan Orhan; Kalbi Sinop için atan herkesi bekliyoruz…

Küçükçekmece Sinopspor Kulübü Başkanı Rafet Orhan, 13 Eylül’de düzenlenecek olan İrem Derici konserine kalbi Sinop için atan tüm hemşerilerini beklediklerini söyledi. 

Sinoplu ünlü sanatçı İrem Derici’nin, Küçükçekmece Sinopspor için, hiç bir ücret almadan, 13 Eylül’de Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Spor Salonu’nda sahneye çıkacağını hatırlatan Başkan Rafet Orhan, 3. lig hedeflerini yineledi. 

Başkan Rafet Orhan, “Küçükçekmece Sinopspor olarak tek hedefimiz, centilmence mücadele ederek 3.lige çıkmaktır. Bunun için, yönetim kurulumuz ile büyük bir özveri içerisin de, her türlü gayreti gösteriyoruz.

Sinop’umuzun gururu ünlü sanatçımız İrem Derici’de, Küçükçekmece Sinopspor için, büyük bir fedakarlık ve kadirşinaslık gösterdi. Kendisine camia olarak, can-ı gönülden teşekkür ediyoruz. Yönetim kurulu üyemiz olan babası Hulusi Derici aracılığı ile yaptığımız ricayı kırmadı ve 13 Eylül’de, kulübümüz yararına ücretsiz sahneye çıkmayı kabul etti.

Sanatçımız İrem Derici’nin yaptığı bu fedakarlığı lütfen boş bırakmayalım. Küçükçekmece Sinopspor olarak, ‘O sene bu sene, hep beraber el el ele 3.lige’ sloganı ile çıktığımız bu yol da, yine 13 Eylül’de değerli sanatçımız İrem Derici’nin Küçükçekmece Yahya Kemal Beyatlı Spor Salonu’nda saat:21:30’da sahneye çıkacağı gece için, ‘O gün, bu gün’ diyerek, herkesi bekliyorum. Değerli hemşerilerimiz biletleri, Küçükçekmece Sinopspor’un http://kucukcekmecesinopspor.com.tr/konser/ adresinden alabilirler” dedi.

Bu arada kulüp yararına yapılacak konserin bilet fiyatları ise şöyle; öğrenci; 90 TL, normal biletler; 190 TL, VIP;490 TL.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18175 makale
Boyabat Gündemi