Başkan Küçük Engelli Vatandaşları Unutmadı…

Sinop- Erfelek merkez ilçe Başkanı Satılmış küçük yapılan başvuruları değerlendirerek, ihtiyacı olan engellilere tekerlekli sandalye dağıttı. Tekerlekli sandalyeler, küçük tespit edilen ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Erfelek merkez ilçe başkanı Satılmış küçük yapılan başvuruları değerlendirerek, ihtiyacı olan engellilere tekerlekli sandalye dağıttı. Tekerlekli sandalyeler tespit edilen ihtiyaç sahibine ulaştırıldı.

Başkan Satılmış küçük tekerlekli sandalye dağıtımıyla ilgili açıklama yaptı. yaşayan tüm vatandaşların, yaşadığı kentte mutlu olmaları için çalıştıklarını belirten engellilerimizin sosyal yaşamda daha fazla yer alabilmesi için çalışmalar yapıyoruz.

Tekerlekli sandalye ihtiyacı için başvuruda bulunan vatandaşlarımız araştırma yaptı ve gerçekten ihtiyacı olan vatandaşlarımızı tespit etmeye çalıştı.

Sandalyelerimiz yine evlerine kadar götürülerek teslim edildi. bu tekerlekli sandalyeler ile bir nebze de olsa ihtiyaçlarını giderebilecek, rahat şekilde sokağa çıkabilecekler” dedi.

Başkan Satılmış küçük mutlu insanların yaşadığı bir kent olsun istiyoruz. Aydınlık yüzlü insanların yaşadığı mutlu bir kent oluşturmaya çalışırken engellilerimizi de ihmal etmedik.

Korona virüs salgınının sona ermesiyle birlikte engellilerimiz çok özel diye konuştu.

Haber:Hakan Çakır

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18366 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.