Başkan Çakıcı ; 2 Yılda 41 Hizmet…

çakıcı

 

Başkan ÇAKICI yaptığı açıklamasında ;Memleket sevdalısı biri olarak, kutsal bildiğimiz değerler doğrultusunda; bu topraklar için, vatanımız ve milletimiz için vatandaş olarak verebileceğimizden daha fazlasını vermek maksadı ile 30 Mart 2014 Mahalli İdareler Seçimleri’nde, AK Parti’den Belediye Başkanlığı görevine talip olduğunu.

Rabbim bize belediye başkanlığı gibi zor fakat meşakkatli ve bir o kadar da onurlu bu görevi nasip etti. Aradan geçen 2 yıllık zaman zarfında, seçimlerde vermiş olduğumuz sözlerin hepsinin fazlası ile yerine getirilmesi için çaba ve gayret sarfettik.

Başkan ÇAKICI; Boyabat’ta gözle görülür bir değişim başlattık. Şehircilik alanında, sosyal ve kültürel alanda büyük işlere imza attık. Tüm nefesimizi daha güzel ve daha yaşanabilir bir Boyabat ortaya koymak için tüketiyoruz” ve başarıncaya kadar da gece demeden gündüz demeden çalışmalarımıza devam edeceğiz ifadelerini kullandı.

Çünkü biz Boyabat’ı seviyoruz, sizleri seviyoruz. Rabbim bizleri iyi niyet ve salih amelden ayırmasın…..HERŞEY BOYABAT İÇİN…

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18314 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.