Başkan Ali Çöpçü ; Referandumda yüzde 75’i hedefliyoruz”

AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, “2002 yılından bu zaman kadar her seçimde Sinop olarak genelin üzerine ilave yaptık.

Bu seferde böyle olacaktır. Referandumda yüzde 75’i hedefliyoruz” dedi.

Sinop’un her seçimde Türkiye ortalamasının üzerine yaklaşık yüzde 7 fark attığını dile getiren İl Başkanı Ali Çöpcü, referandumda yine sonucun aynı olacağını kaydetti. Çöpcü; “Şu anda teşkilat çalışmalarını ve planlarımızı yapıyoruz.

 

İnşallah Türkiye genelinde yüzde 60-65, Sinop’ta da yüzde 75 oranını hedefliyoruz. Nasip olursa inşallah bu oranlarla Anayasanın ilgili maddeleri konusunda milletimizden onay almış olacağız. Bizim her zaman planlamamız şöyle; Biz Sinop olarak seçimlerinde Türkiye genelinde aldığımız oyun üzerine yüzde 7’lik bir ilave yapıyoruz. 2002 yılından bu zaman kadar her seçimde Sinop olarak genelin üzerine ilave yaptık.

Bu seferde böyle olacaktır. Yüzde 75’i hedefliyoruz. Teşkilat olarak buna odaklandık. Tabi daha fazlası da olabilir” diye konuştu.  AK Parti Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü, anayasa değişikliği için Sinoplulardan geçmiş dönemlere göre daha fazla destek beklediklerini sözlerine ekledi. 

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17609 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.