Bal Liginde, Üç Maçta, Üç Puan, Bal Gibi Bizim! Çaya Rize’ye Gidiyoruz!

Sinop İlimizin Ve Boyabat İlçemizin Türkiye Ziraat Kupasında Ve Bal Liginde Tek Temsilcisi Boyabat 1868 Spor, 6 Maçta Yenilmeden İki Kulvarda Yoluna Devam Ediyor. Son Bartın Spor Maçında İyi Futbol Gol Getirmedi, Berabere Kalarak Birer Puanla Kendi Evimizde En Azından Maç Kaybetmedik. Maçın Başından Sonuna Kadar Kafalarda Rize Spor Maçı Vardı, Bu Sahaya da Yansıdı. Türkiye Ziraat Kupasında Tek Amatör Takım Boyabat 1868 Spor Ve Rakip Rize Spor.

Süper ligde Kendini İspat Etmiş, Şüpesiz Birinci Liginde Şampiyonlukta Favori Takımı Rize Spor Her Ne kadar Maçında Favorisi Olsada Unutmayalım ki Türkiye Süper lig Şampiyonu Bursa Spordu. Oynanmayan Ve Sonucu Belli Olmayan Futbol Maçının,  Favorisi Olsada, Galibi Maçın Skorunu Oynayan Futbolcular Belirler. Boyabat 1868 Spor 11 Futbolcusu İle Çıkacak Ve Oynayacak, Futbolda İyi Oynayan Kazansa da Bazı Maçlar Vardır ki Şans Futbolun Bir Gerçeğidir. Ben İnanıyorum ki, Salı Günü Muhteşem Olacak Bir Kez daha Sokaklara Dökülüp Şampiyon Diye Bağıracağız, Boyabat Buna Hazır Ve Büyük Bir Özlem Var Neden Olmasın? İyi Oynayacağız, Şansta Bizde Yana Oluversin.

Son Bartın Maçında Futbolcudan, Teknik Kadro, Yönetim Rize Spor Maçına İtinalı Yaklaşsa da Ben Hepsinde İnancı Gördüm, Olmasa da Hiçbir Şeyin Sonu Değil, Bal Ligi, Bal Gibi Bizim, çünkü Gidecek Çok Yolumuz Var. Bal Gibi Şampiyonluk Bizi Bekliyor.

Ömer Aytekin (16.10.2022) www.boyabatgundemi.com

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18195 makale
Boyabat Gündemi