Ayancıklı Sedef’e sürpriz hediye…

Ayancıklı engelli kızın vakur duruşu, yardımseverleri harekete geçirdi. İhtiyacı olmasına rağmen, ‘Bir ihtiyacım yok’ diyen genç kıza tablet ve televizyon gönderildi. 

11 Ağustos tarihinde büyük sel felaketinin yaşandığı Ayancık ilçesinde ihtiyaç sahibi engelliler de unutulmadı.

Bir hayırsever tarafından bağışlanan tekerlekli sandalye, ilçede yaşayan engelli genç kız Sedef’e hediye edildi. Sinop İl Genel Meclisi Başkanı Yakup Üçüncüoğlu, Türkeli İl Genel Meclisi Üyesi Bilal Öztürk, AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Doğancan Al ve İl Başkan Yardımcısı Göksel Demirel tarafından Sedef’in evine getirilen tekerlekli sandalyenin teslimi sırasında duygusal anlar yaşandı.

Teslim sırasında engelli genç kızın vakur duruşu ise dikkatlerden kaçmadı. “Başka bir ihtiyacın var mı?” diye sorulduğunda genç kız elini bağrına koyup gülümseyerek sadece teşekkür etti. Bu görüntülerin Vitrinhaber’de yayınlanması üzerine bir yardımsever iş insanı, genç kıza sürpriz yapmak istedi. İsmini açıklamak istemeyen hayırsever vatandaş Sedef’e bir tablet ile televizyon gönderdi. Hediyeleri Türkeli İl Genel Meclisi Üyesi Bilal Öztürk ile köyün muhtarı teslim etti.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17821 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.