Asilder Genel Başkanı Kenan Güllü,Den 24 Haziran Seçimleri ve Kutlama Mesajı…

 

Ankara Sinop ili ilçeleri derneği ASİLDER Genel Başkanı Sayın Kenan GÜLLÜ yayınladığı Mesaj ile 24 Haziran da Gerçekleşen Cumhur Başkanlığı Ve 27. Dönem Milletvekili Seçimleri Nedeni ile bir Kutlama mesajı Yayınladı.

Başkan Güllü Mesajında Şu ifadelere yer verdi. Ülkemizin geleceği ve yüce TÜRK milletimiz için,En başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere,tüm siyasi partileri ve kazananları, seçime katılan herkesi ASİLDER ailesi ve birikte yürüdüğümüz Dernekler olarak tebrik ediyoruz.

 

Türk demokrasi tarihi açısından önemli bir adımı daha “GÜÇLÜ TÜRKİYE” yolunda,Daha da güçlü bir ekonomi, daha da ileri bir demokrasi ve çok daha büyük bir TÜRKİYE için Seçim sonuçlarının Ülkemize, Milletimize ve Devletimize Ülkü arkadaşları gibi hedefimize hep birlikte yürüyerek hayırlı olmasını temenni ediyor ve diliyoruz.

Çanakkale Zaferinin 100.yılı olan 18 Mart 2015 tarihinde Sevdamız Sinop Davamız Türkiye Sloganı ile Çıktığımız Bu Kutlu Yolda Devletimizin Emrinde Milletimizin Hizmetkârı Olmak için var gücümüzle Çalıştık yine Aynı Yolda ilerlemeye kararlıyız bu duygu düşüncelerle Saygılar Sunuyorum.

Kenan GÜLLÜ ASİLDER Genel Başkanı

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18195 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.