Ankara’da yaşayan Sinoplular 800 erzak kolisi dağıttı…

ASİLDER ve SİNOP-FED Başkanı Kenan Güllü, geçtiğimiz Ramazan ayında yaklaşık 800 erzak kolisi ile 25 adet alış-veriş kartının ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldığını söyledi. 

Sinoplular Federasyonu ve Ankara Sinop İli İlçeleri Derneği (ASİLDER) Başkanı Kenan Güllü, Ramazan ayında gerçekleştirdikleri yardım faaliyetleri hakkında Vitrinhaber’e değerlendirmelerde bulundu. 

Her ramazan olduğu gibi geçtiğimiz Ramazan ayında da güzel çalışmalar gerçekleştirdiklerini dile getiren Güllü, “Mübarek Ramazan ayını ve Ramazan bayramını geride bıraktık. Allah, milletimize ve İslam alemine nice Ramazanlara ve bayramlara sağlık ve huzurla ermeyi nasip etsin. Her yıl olduğu gibi bu yıl da vatandaşlarımızın destek ve teveccühleri ile birçok ihtiyaç sahibine nakdi ve ayni yardımlarınızı ulaştırdık.

ASİLDER Dayanışma Hareketi ve bu onurlu sürecin içinde yer alan herkese teşekkür ve şükranlarımızı sunmak isterim. En başta bağışları ve destekleri için tüm vatandaşlarımıza, sahada fedakarca kapı kapı dolaşan ve bizzat ihtiyaç sahiplerinin yüreklerine dokunan Gençlik Kolları Başkanı ve ekip arkadaşlarımıza, ASİLDER Dayanışma Hareketi ekibine ve tabi ki süreci yakından takip ederek her anını kamuoyu ve hemşerilerimizle paylaşan güzide basın mensuplarına ayrı ayrı tekrar şükran ve teşekkürlerimi sunmak isterim.

Bu dönem yaklaşık 800 adet erzak kolisi ile 25 adet alış-veriş kartı ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı. Ayrıca Ramazanın son günlerinde gelen bağışlar ise Bangladeş ve Filistinli kardeşlerimize yardım için oluşturulan havuza aktarıldı” dedi.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17839 makale
Boyabat Gündemi

1 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.