Amerika’da Boyabat Rüzgarı Çok Sert Esiyor….

Boyabat eşraflarından iş adamı Hüsnü Cömert’in oğlu Hakan Cömert kendi üretimi olan deri ürünlerinin satışını ikamet ettiği ABD/ Kaliforniya eyaletine bağlı Los Angeles’de internet ortamında (E-ticaret) gerçekleştiriyor.

Hakan Cömert gazetemize yaptığı açıklamada Hedefinin 2017 yılında hayata geçirdiği ‘’Saros-Brand’’ markasını, kurumsal bir markaya dönüştürmek olduğunu, bu nedenle yakın bir zaman içerisinde ilk mağazasını yaşadığı kentte açacağını söyledi. Genç iş adamı sözlerine şöyle devam etti.

Saros ceketleri Los Angeles’ta tasarlanıp imalatı İstanbul’da gerçekleşmektedir. Saros, erkekler ve kadınlar için yenilikçi, klasik, ince ayarlanmış el işi ceketler yaratır. Hiçbir şey tam bir el muayenesi olmaksızın tesisimizden ayrılmaz. Yerel ekonomiyi desteklemek için mümkün olan her yerde yerel satın alırız. Amacımız en iyi ürünü mümkün kılmak, küresel toplumu güçlendirmek ve küresel ayak izimizi en aza indirmektir. Ürünlerimiz % 100 Dana-Koyun-Kuzu derisinden imal edilmektedir. Kaliteli deriler tercihimizdir. İnsanların kendilerini etkileşimleri ve etkileşimleri ile güçlendirilmiş ve ilham verici hissetmelerini sağlayan güzel şeyler yapmak için çalışıyoruz. Yeni olan markamız kısa zamanda tercih edilen markalar arasına girmeyi başarmıştır.

Boyabat Gündemi olarak genç iş adamına yolu açık olsun diyoruz….

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18194 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.