AK Partide Kavga, İstifalar Kapıda…

ÖNCE BÖYLE İDİLER

 

AKP Sinop il genel meclis üyesi Mesut Çınlar, AKP Sinop İl Başkanı Ali Çöpcü’yü seçim bölgesi durağan ilçesi için verdiği önergelerini engellemekle suçladı.

5302 sayılı il özel idare kanununun her meclis üyesine sözlü ya da yazılı önerge hakkı tanıdığını belirten Çınlar; “ Benim önergelerim nedense il başkanı Ali Çöpcü’nün talimatları doğrultusunda ret ediliyor. Durağan ilçesi il başkanında alerji yapmış“ dedi.

İKTİDARA EN YÜKSEK OYU BİZ VERİYORUZ HİZMETİ DİĞER İLÇELER ALIYOR BU ADALET Mİ?

AKP’li Sinop İl genel meclis üyesi Mesut Çınlar, Sinop’un diğer ilçelerine yeni iş makineleri ve araçlar tahsis edilirken, kendisi ilçesi durağan’a atıl durumda ikinci el araç ve iş makinelerinin verildiğini ileri sürerek “Bütün ilçeler yeni iş makinesi ve araç alırken Durağan ilçemiz neden ikinci el eski iş makinesi ve araç alsın? İlçemiz iktidarımıza en yüksek düzeyde oy veren bir ilçe iken neden her hizmette geride kalıyor”açıklamasında bulundu.

HİÇ BİR TOPLANTIYA ÇAĞRILMIYORUM

İl genel meclis üyesi Çınlar,Hiç bir parti programına, toplantıya, çağrılmıyorum, haber verilmiyor, bilgilendirilmiyorum.”dedi. Durağanlı hemşerilerine seslenen il genel meclis üyesi Çınlar,“ Siz önceden yapmış olduğumuz hizmetleri gördünüz, şahsıma güvendiniz inandınız. Hiçbir yerel seçimde vermediğiniz desteği Ak Partimize vererek İl Genel Meclis Üyesi seçtiniz. Ancak seçildiğim günden sonra ekibimizin kasten dağıtılması ve yerine getirilen yeni yönetim, şahsımı çalıştırmamak, hizmet yaptırmamak için akıl almaz engeller ve iftiralarla şahsımı karalıyor ve engelliyorlar”diyerekten, bütün bunların sorumlusunun AKP Durağan İlçe Başkanı Ahmet Usta Ve İl Başkanı Ali Çöpcü olduğunu belirtti.

Kaynak : Halk sesi

anahaber02

Share
Boyabat Gündemi hakkında 18273 makale
Boyabat Gündemi

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.