AK Parti Gençlik kollarında görev değişimi…

AK Parti Genel Merkezi tarafından yapılan atamayla Sinop İl Gençlik Kolları Başkanlığına Ramazan Candar getirildi.

AK Parti Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanı Eyyüp Kadir İnan, Sinop’ta yapılan atamayı kişisel sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile duyurdu. İnan açıklamasında; “Sinop İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine atanan Ramazan Candar kardeşimize yeni görevinde başarılar dilerim. Görevi devreden Doğan Can Al’a şimdiye kadar yapmış olduğu çalışmalardan dolayı teşekkür ederim. Sinop’umuza hayırlı olsun” ifadelerine yer verdi. 

Mevcut Başkan Doğan Can Al’ın görev süresinin dolmasıyla birlikte yaklaşık 4 aydır boşta olan İl Gençlik Kolları Başkanlığı görevine getirilen Ramazan Candar, İl Gençlik Kolları Yerel Yönetimler Başkanlığı görevini yürütüyordu. Atama sonrası ilk açıklamasını yapan AK Parti Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Candar, kendisini bu göreve layık gören herkese teşekkür etti. Candar; “Mensubu olmaktan her daim onur ve gurur duyduğum AK Parti’mizin, Sinop İl Gençlik Kolları Başkanı olarak atanmış bulunmaktayım.

Bu görevi bana layık gören başta, Genel Merkez Gençlik Kolları Başkanımız Sayın Eyüp Kadir İnan’a, Milletvekilimiz Sayın Dr. Nazım Maviş’e ve İl Başkanımız Sayın Uğur Giresun’a teşekkürlerimi sunuyorum. 
Şahsıma tevdi edilen bu görevi AK Davanın AK neferi olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde gayretle yerine getirip, bayrağı onurla taşıyacağım” dedi. 
 

KAYNAK: VİTRİNHABER

Boyabat Gündemi hakkında 18253 makale
Boyabat Gündemi