46 Yıllık Hayal Gerçek Oldu, Beyaz Gelinliği Giydi…….

geli12

Sinop Merkez İncedayı mahallesinde yaşayan Down sendromu hastası  46 yaşındaki Reyhan Eriş televizyonda gördüğü down sendromlu bir bayanın evlenme haberi üzerine ailesine düğün istediğini söyledi.

Reyhan Eriş’in annesi Sabiha Eriş yaptığı açıklamada “Televizyonda Down sendromlu Adanalı kıza düğün yapıldığını izleyince ondan çok etkilendi. Ondan sonra bende düğün istiyorum diye diretti. Bizde düşündük taşındık onu kırmak istemedik. Kardeşim oğlum annem karar verdik ve yapalım dedik. Salonumuzu Belediye Başkanımız Baki Ergül ve Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Balfidan bizlere çok yardımcı oldu. Salon masraflarımızı onlar karşıladı. Gelinliğimiz İvyanlılar’dan, diğer bütün ihtiyaçlarımıza herkes yardımcı oldu. Yardım eden herkese çok teşekkür ediyorum. “ dedi.

 

Reyhan Eriş’in Yeğeni Ali Onat’da rol gereği damatlık yapınca bugün anlı şanlı bir düğün gerçekleştirildi.CHP Sinop Milletvekili Barış Karadeniz ve Aile ve Sosyal Politikalar Müdürü Melih Keleş de katıldığı düğüne ilgi büyüktü. Düğünün çok kalabalık olduğu ve herkesin bu mutluluğu paylaştığı gözlendi.

 

Düğünde Pasta kesimi ve takı töreni dahil herşey Reyhan Eriş’in hayalindeki gibi gerçekleştirildi.

geli02 geli03 geli04 geli05 geli06 geli07 geli08 geli09 geli10 geli11

 

Boyabat Gündemi hakkında 18253 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.