30 Temmuza Kadar Tuvalet Yapılmazsa, CANLI Yayında Abdes Bozacak…

Sinop’ta gazetecilik yapan  Deniz Özen,Türkiye’nin en uç noktasında bulunan deniz feneri bölgesine  30 Temmuz gününe kadar Tuvalet yapılmaz ise Canlı yayında çişini edeceğini ileri sürerek tehdit gibi bir iddiada bulundu.

Özen kendine ait sosyal medya sayfasından yaptığı paylaşımında; “ Buradan açıkça söylüyorum;30 Temmuz’a kadar,ince buruna tuvalet yapılmaz ise,affınıza sığınarak söylüyorum,canlı yayında tuvaletimi yapacağım.Bunu yaparkende,turizm kenti diye bağıran bürokrat ve siyasilerin isimlerini anarak  sesleneceğim… “ diye yazdı.

Özen’in paylaşımının altına yorum yapan bir vatandaş  ise “  Siz büyük konuşmuşsunuz oraya tuvalet yapılması için önce şu gelmesi lazım suyun olmadığını biliyorsunuzdur umarım”diye uyarıda bulundu.Bunun üzerine yorumcuya cevap veren Özen;  “  Kaç yıldır bekleniyor o su? Tuvaleti yapsınlar da gerisi kolay. Bu güzelim kenti vezir yapamayanları rezil etmek boynumun borcu olsun.”dedi.

Şimdi 30 Temmuz tarihinde  Gazetecinin istediği mi  olacak? Yoksa iddia ettiği gibi canlı yayında tuvaletini yapmak zorunda mı bırakılacak merak konusu olmaya başlandı.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17852 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.