İYi Parti Genel Başkan Yardımcısı Yüksel Boyabat’ı Ziyaret Etti…

İYİ PARTİ Genel Başkan Yardımcısı Ünzile YÜKSEL Boyabat’ı ziyaret etti..

Genel Başkan Yardımcısı Ünzile YÜKSEL bugün saat 12.30’de ilçemize teşrif ederek bir takım ziyaretlerde bulundu.Genel Başkan Yardımcısı Ünzile Yüksel’e İYİ PARTİ  Denizli Milletvekili Yasin ÖZTÜRK,Aksaray Milletvekili Ayhan EREL,İYİ PARTİ İl Başkanı Yılmaz ŞANLAN,İYİ PARTİ Boyabat İlçe Başkanı Mithat MOR,Belediye Encümen ve Teşkilat üyeleri eşlik ettiler.

Genel Başkan Yardımcısı YÜKSEL;İlçemiz esnaflarını ziyarette bulunarak pandemi süreci içerisindeki yaşadıkları zorlukları,iş durumlarını ve ödeme sorunları hakkında bilgiler alarak bunların takipçisi olarak Büyük Millet Meclisi’ne bir  önerge sunacaklarını söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı ve beraberindeki heyet Boyabat Ticaret Odası Başkanı Abdullah Genç’i makamında ziyarette bulundular. Boyabat TSO Başkanı Abdullah Genç konuşmasında ; Boyabat’ın yaşanan bu pandemi süreci içerisinde bir kısım  iş yerlerinin kapalı olduğunu kira sorunlarının olduğu söyledi.Ayrıca ilçemizde 25 tuğla fabrikasının  olduğunu ve sanayi sektöründe fazla sıkıntı yaşanmadığı ancak hizmet sektöründe sıkıntıların olduğunu söyledi.

Genel Başkan Yardımcısı Yüksel beraberindeki heyet ile  orta çarşı esnaflarını ziyarette bulunarak onlarında yaşadıkları mali sıkıntılar ve iş durumları hakkında bilgiler alarak Boyabat Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Feyzullah Öztürk’ü ziyaret bulundular.

Genel Başkan Yardımcısı Yüksel,Başkan Öztürk ile görüşmesinde pandemi süreci içerisinde esnafların durumları hakkında bilgiler alarak sohbet içerisinde geçen konuşma sonrası teşekkürlerini sunarak ayrıldı.

Boyabat Gündem Gazetesi

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17839 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.