YEPAŞ Hediye Sigorta Paketini Tanıttı……..

 

 

Sinop ile birlikte 5 ile hizmet veren Yeşilırmak Elektrik Perakende Satış A.Ş (YEPAŞ), Unico Sigorta ile imza attığı dev işbirliğini Sheraton Samsun Hotel’de düzenlenen basın lansmanıyla duyurdu.

 

 

Programa; YEPAŞ Satış Pazarlama Koordinatörü Arif Akşam, Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, YEPAŞ Sinop İl Müdürü, Ahmet Ekiz, Vitrinhaber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Serhat Özşahin, Unico Sigorta yetkilileri, YEPAŞ’ın Samsun, Amasya, Çorum, Tokat il müdürleri ile bu illerden gelen basın mensupları katıldı.    Tüketicilere değer katan işbirliklerine imza atmaya devam edeceğiz  Programın açılış konuşmasını yapan ve YEPAŞ ile gerçekleştirilen bu işbirliğini çok önemsediklerini belirten Unico Sigorta Genel Müdürü Cenk Tabakoğlu, “Ürünlerimizi doğru zamanda ve doğru kanaldan hedef kitlelere ulaştırmak en önemli önceliklerimizdendir.

 

YEPAŞ ile yaptığımız işbirliğini sigorta bilincinin artması ve sigortanın yaygınlaşması konusunda da bir fırsat olarak görüyoruz” dedi. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına özel tarifeler sunmaya devam edeceğiz  YEPAŞ Satış Pazarlama Koordinatörü Arif Akşam ise yaptığı konuşmada; “Çalık Holding’e bağlı iştiraklerimizden Sigorta Yeri ile yarattığımız grup sinerjisi ile Unico Sigorta’nın müşterilerimiz için özel hazırladığı sigorta paketi kampanyasını değerli müşterilerimiz ile buluşturuyoruz. 2017 yılı için EPDK tarafından belirlenen limitler çerçevesinde aylık faturası 82 TL’nin üzerinde olan tüketiciler serbest tüketici olabilecek.  Bu durum rekabetçi ve liberal bir piyasa yaratacak,  hem sektöre hem de müşterilerimize büyük faydalar sağlayacaktır.

 

Biz de bu yeni dönemde müşterilerimizin karşısına onların beklentilerine uygun olarak gerçekleştireceğimiz pek çok kampanya ile çıkıyor olacağız. Bu yaptığımız İşbirliği ile bu yeni dönemin en güçlü habercisi olup müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimiz olacaktır.  Bu kampanyada, holding iştirakimiz Sigortayeri’nin öncülüğünde sigorta sektörünün en önemli firmalarından olan Unico ile işbirliği yapmış olmak da bizleri ayrıca mutlu etmiştir” diye konuştu.   Tüketicilere sigorta paketleri ücretsiz YEPAŞ’ın serbest tüketici müşterileri, ücretsiz sigorta paketlerine sahip oluyor. Bireysel kullanıcılar “EnerjikEvim”, sanayi ve ticarethane kullanıcıları ise “EnerjiKobi” ürünlerinden ücretsiz faydalanabiliyor.

 

Mesken, konut kullanıcıları için 12 ay, ticarethane ve sanayi gibi İşyerleri için ise 24 ay taahhütle serbest tüketici olan YEPAŞ aboneleri, avantajlı tarifelerden yararlanmanın yanı sıra Konut/ İşyeri Sigorta Poliçesine sahip olma ve piyasa değeri yüzlerce TL’yi bulan ek hizmetlerden ücretsiz yararlanma imkanına sahip olacak.    Unico Sigorta’nın, “EnerjikEvim” ürünü ile tüketiciler ferdi kaza sigortasının yanında konut asistans paketine de sahip olacaklar. Konut asistans paketinde bulunan kombi bakım hizmeti, göz muayene hizmeti, diş muayene hizmeti, cam onarım hizmeti, çilingir hizmeti ve elektrik tesisatı hizmetinden ücretsiz olarak faydalanabileceklerdir. “EnerjiKobi” ürününde ise işyerleri,  yine ferdi kaza sigortasının yanında,  klima bakım hizmeti, elektrik iç tesisatı hizmeti, hukuki danışmanlık hizmeti, cam onarımı hizmeti, çilingir hizmeti ve web sitesi ile IT desteğinden ücretsiz yararlanabilecek.   Kaynak: Vitrinhaber

Vitrinhaber Gazetesi

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17618 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.