Yeni Boyabat Kaymakamı Aksoy’dan İlk Mesaj……..

Saygıdeğer Boyabatlılar,
Kıymetli Mesai Arkadaşlarım,
Boyabat Kaymakamlığı görevine başlarken, Sinop İlimizin güzide ilçesi Boyabat’a hizmet edecek olmanın onurunu, sorumluluğunu ve mutluluğunu yaşadığımı ifade etmek istiyorum.
‘İnsanların en hayırlısı insanlara faydalı olandır’ anlayışı içinde,devletin millet için olduğunu bilerek her zaman vatandaşlarımızı çalışmalarımızın merkezinde tutup, onların talep ve ihtiyaçlarına göre bu güzel ilçeye hizmet etme gayretinde olacağız.
Toplumun huzur ve güvenliğinin sağlanması,eğitim,sağlık ve tüm kamu hizmetlerinin etkin sunumu başta olmak üzere,vatanımız için evlatlarını seve seve feda etmiş şehit ve gazi ailelerimiz, yaşlılarımız, yardıma ihtiyaç duyan vatandaşlarımız, engellilerimiz her zaman birinci önceliğimiz olacaktır.
Birlikte çalışacağım mesai arkadaşlarımla gönül birliğiyle yüksek görev ve sorumluluk bilinci ve koordinasyon ekseninde, Sayın Valimizin önderliğinde Milletvekillerimiz, Belediyemiz,muhtarlarımız,özel sektör temsilcilerimiz, sivil toplum kuruluşlarımız, basınımız, esnaf, sanayici, çiftçi, işçi kesimlerimiz, kısacası tüm hemşerilerimizle birlikte birlik ve beraberlik içerisinde Boyabatımıza en iyi şekilde hizmet etmek en temel önceliğimizdir.
Bu duygu ve düşüncelerle Boyabat’a hizmet etmiş benden önceki tüm meslektaşlarıma teşekkür eder, tüm Boyabatlılara gönül dolusu sevgi ve saygılarımı sunarım.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17052 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.