Vekil Mavişten, Boyabat Sanayi ve Ticaret Odasına Ziyaret…….

Ak Parti Sinop Milletvekili ve Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Nazım Maviş bir süredir Boyabat’ta ziyaretlede bulunuyor. Bir çok kurum ve kuruluşu ziyaret eden Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’in bu sefer ki durağı Boyabat Sanayii ve Ticaret Odası oldu.

Ziyarete Ak Parti Sinop Milletvekili Nazım Maviş’e Boyabat Belediye Başkanı Şefik Çakıcı, Ak Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız, Ak Parti Boyabat İlçe yönetim kurulu üyeleri katıldı.

Yakın zamanda Boyabat Sanayii ve Ticaret Odası Başkanlığına yakın zamanda seçilen Süleyman Mutlu’ya hayırlı olsun dileklerini ileten heyete Süleyman Mutlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Ziyaret ile ilgili Ak Parti Boyabat İlçe Başkanı Ferhat Yıldız sosyal medya hesabından şu cümleleri paylaştı. “Milletvekilimiz Nazım Maviş, Belediye Başkanımız Şefik Çakıcı ve teşkilat mensuplarımızla beraber Boyabat Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Süleyman Mutlu’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. Birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz müddetçe kazanan her zaman Boyabat olacaktır.”

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17856 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.