Vali Çetinkaya Dikmen’de

 

DİKMEN (12)

Vali Çetinkaya’ya Sinop Alay Komutanı Jandarma Albay Şefaattin Serten, Sinop İl Emniyet Müdürü Yusuf Biner eşlik etti.

Öncelikle Dikmen İlçe Kaymakamı Soner Özer’i ziyaret eden Çetinkaya’ya Kaymakamlıkta sunulan brifingin ardından Dikmen Belediye Başkanı Saim Istanbullu’yu ve  Dikmen İlçe Jandarma Komutanlığını ziyaret etmesinin ardından ilçedeki bir kahvehane de vatandaşlar sohbet eden Vali ÇETİNKAYA S.S. 21 no’lu Dikmen-Gerze-Sinop Hattı Minibüs ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi üyelerinin taleplerini dinledi. Kanlıçay, Dikmen arasında Cengiz İnşaat tarafından yapılmakta olan yeni bağlantı yolunu ve yol çalışması esnasında meydana  çıkan mezarları ziyaret etmesi ardından ilçeden ayrıldı.

Vali Çetinkaya’nın ziyaretinde Ak Parti İl Genel Meclis Üyeleri Sülemyan Yıldırım ve Kerim Ali Şahin, İlçe Jandarma Bölük Komutanı Jan. Ast Sb. Kd. Bşçv. Ali Bolat, İlçe Emniyet Amiri Ayhan Şardağ ve diğr kurum amirleri katıldı.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17052 makale
Boyabat Gündemi

50 yorum

  1. No major surgical complications are associated with this technique other than the possibility of treatment failure in regards to presbyopic correction buy cialis Mallo M, Kanzler B, Ohnemus S 2003 Reversible gene inactivation in the mouse

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.