Ulu Köy Çöp Haberi İle İlgili, Dernek Başkanı Şahin Kardaş’tan Flaş Basın Açıklaması…

Sinop Saraydüzü Ulu Köy Hakkında Halime Şahin İn Sinop Sıcak Haber Sayfasında Yaptığı Asparagas Haberi Boyabat Gündemi Paylaşımı Hakkında Ulu Köy Uluder Dernek Başkanı Şahin Kardaş Olarak Düzeltme İşin Aslını Anlatma Gereği Duydum.

Bahsi Geçen Köy Uluköy Öyle Birilerinin Masa Başında Harcayabilecek Bir Köy Değildir Uluköy Boyabat’a Bağlı İken Boyabat İn En Büyük En Gelişmiş Vede En Medeni Köyü İdi Ulu Köyü İlçe Yapmak İstemiştir Devletimiz Köylümüz Razı Olmadığından Saraydüzü Nü İlçe Yapmak Zorunda Kalmışlardır.

Bizim Köyü De Çevre Köyler Gibi Saraydüzü Ne Bağlamışlardır Şimdide Saraydüzü Nün En Büyük Gelişmiş Köyüdür.

25 Adet Çöp Konteynır Köye İstanbul Derneğimiz Göndermiştir Geçen Sene Her Sokakta Mahallede Çöp Konteyneri Yerleştirirmiş Olup Belediye Başkanımız Sn Hasan Peker Çöpleri Toplatmaktadır.

Son Bir Yıldır Çöp Sorunumuz Yoktur Bahsi Geçen Resimler Eski Resimlerdir. Eskiden Çöplerini Toplanmadığından Köyün Dışına Çöp Dökme Yeri Yapılmıştı Bu Çöpler Fazla Birikmeden Yakılarak Yok Ediliyordu.

Simdi Bu Fotoğrafın Olduğu Yer Tertemiz Dir, Bir Seneden Beri Çöp Atılmaktadır.

Halime Şahini Böyle Sorumsuzca Bir Haber Yaptığı İçin Ulu Köyü Rencide Ettiği İçin İşin Aslını Defalarca Anlatmamıza Rağmen Özür Dilemediği İçin Takdir Size Bırakıyorum Saygılarımla

Uluder Der Bşk, Şahin Kardaş

 

 

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17615 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.