Suat Ayhan Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığını Açıkladı…

Sevgili arkadaşlarım, odamızın birbirinden kıymetli çok değerli üyeleri, saygıdeğer hemşerilerim; Esnaf ve Sanatkârlara daha iyi hizmet edebilmek, YAPILMAYAN NE VARSA YAPMAK, HİZMETİN EN GÜZELİNİ YAPMAK İÇİN, önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek olan Esnaf ve Sanatkârlar Odası seçiminde başkanlığa aday olduğumu siz gönül dostlarıyla paylaşmak istedim.

Bu yola çıkmamızın mimarı olan ve yapılacak seçimde başkanlığa aday olmayacağını yönetim kurulu toplantısında bizlere beyan eden Sayın Feyzullah ÖZTÜRK’e hizmetleri için teşekkür ederim.Bu sebepten dolayı değerli yönetim kurulu üyelerimiz ile birlikte Esnaf ve Sanatkârlar Odasının yönetimine talip olarak bu yola çıkıyoruz.

Esnaf ve Sanatkârlarımızın sıkıntı ve sorunlarına çözümler üreten bir yönetim kuracağız. Eli sıkılmadık, hatırı sorulmadık, kapısı çalınmadık esnafımız kalmayacak. Esnafımız ile kurumlar arasında köprü olacak, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte istişareler ederek Boyabat’ımızı ve esnafımızı bulunduğu yerden daha ileriye götürmeyi hedefliyoruz ve inşallah bunu da sizlerin desteğiyle başaracağız.

Bizlere çıktığımız bu yolda destek veren çok kıymetli yönetim kurulu üyelerimize ve bizlerle yol yürüyen odamızın birbirinden kıymetli tüm üyelerine teşekkür ediyorum.

Allah çıktığımız bu yolu hayırlı eylesin. Dostlarımızdan dua, esnaflarımızdan yapılacak olan seçimlerde desteklerini bekliyoruz.Adaylığımız; Boyabat’ımıza, Esnaf ve Sanatkârlar Odamıza hayırlı olsun. Rabbim yar ve yardımcımız olsun.

Share
Boyabat Gündemi hakkında 17821 makale
Boyabat Gündemi