SON Dakika ; Rehber Öğretmen Ortaya Çıkardı, Küçük Çocuğa Bakkalda Taciz İddiası…

Dikmen ilçesindeki Okula yeni atanan rehber öğretmen öğrencileri toplayarak, kendilerinitacizler konusunda uyarılarda bulundu böyle bir durum yaşadıklarında kendilerine veya ailelerine mutlaka durumdan haberdar etmelerini gerektiğini belirtince öğrencilerden biri “Geçen sene Bakkal İ.A benim kalçamı elledi” diyerek, öğretmenine itirafta bulundu. Bunun üzerine hemen hareket geçen öğretmen öğrencisini alarak doğru polise gitti ve öğrencisinin kendisine anlattıklarını poliste de anlattırdı. Şikayet üzerine ve savcılık emri ile bakkal İ.A gözaltına alındı.

Edinilen bilgiye göre Savcılık emriyle göz Altına alınan İ. A. Polise verdiği ifadesinde olayı hatırlamadığını söylerken rahatsızlanması sonucu hastaneye kaldırıldı. Yapılan tedavi sonrası tekrar gözaltına alınan İ. A. Bugün savcı karşısına çıkacağı edinilen bilgiler arasında.

Bir dönem AK Parti’de ilçe başkanlığı ve İl Genel Meclis üyeliği yapan İ. A. nın oğlu “ Bunlar düşmanlarımızın uydurduğu bir yalan. Olay bir yıl önce olmuş. Çocuklar bakkal dükkanına geliyorlar ve sağa sola girip çıkıyorlar içlerinden biri de kasa arkasına geçiyor babam da kolundan tutup çıkartıyor ve senin kasanın arkasına geçmen yasak diyor. Yani bunu yaparken art niyet yok torunu yaşında bir çocuk. öğrenci ve yakınları halen bakkalımızdan alışveriş yapıyorlar böyle bir şey olsa alışverişe gelirlermi? Her şey savcılık kararı ile belli olacaktır zaten. Bunu düşmanlarımız abartarak yaygınlaştırıyor algı yaparak adaleti etki altına almaya kalkışıyorlar “dedi.

Kaynak ; Gerze Gündem Haber

 

Boyabat Gündemi hakkında 16650 makale
Boyabat Gündemi

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.